Povezane vesti

Dobili novi zadatak, a onda nastao haos: Kristina napala Zoricu Marković! (video)

Dobili novi zadatak, a onda nastao haos: Kristina napala Zoricu Marković! (video)

Svet & Skandal 13.03.2016
Zadruga je poslala pismo farmerima u kome ih obaveštava da treba da se podele u dve grupe kako bi osmislili predstavu koju će izvesti u utorak, a da će publika birati pobednika. Taman kada smo pomislili da su se lepo podelili i da će ostatak dana… »
Nastao Haos Zbog Novog Zadatka: Keva i Kristina urlale jedna na drugu, farmeri ih jedva obuzdali

Nastao Haos Zbog Novog Zadatka: Keva i Kristina urlale jedna na drugu, farmeri ih jedva obuzdali

Kurir 13.03.2016
Zadruga je poslala pismo farmerima u kome ih obaveštava da treba da se podele u dve grupe kako bi osmislili predstavu koju će izvesti u utorak, a da će publika na kraju izabrati pobednika. Prilikom podele uloga došlo je do svađe između Keve i… »
Haos!: Kristina i Keva se posvađale, farmeri ih smirivali

Haos!: Kristina i Keva se posvađale, farmeri ih smirivali

Blic 13.03.2016
Farmeri su dobili zadatak da se podele u dve grupe i pripreme predstave, ali su zadatak začinile Keva i Kristina, koje su se žestoko posvađale. - Šta bre više hoćeš? Stalno mi nešto tražiš, budalo. Makni se od mene, rekla sam ti - vikala je… »

Vesti dana »