Povezane vesti

HRVATI SE ŽALE PRINCU ČARLSU: Vučić oštro odgovorio Zagrebu, neću da govorim o zločinima

HRVATI SE ŽALE PRINCU ČARLSU: Vučić oštro odgovorio Zagrebu, neću da govorim o zločinima

Pravda 15.03.2016
BEOGRAD - Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić jutros je na sastanku organizacionog odbora za posetu princa Čarlsa, kome je prvi put prisustvovao, veoma burno reagovao na nedolično ponašanje koje je predsednik vlade Hrvatske Tihomir Orešković… »
Karađorđevići pozvani na večeru u čast princa Čarlsa?

Karađorđevići pozvani na večeru u čast princa Čarlsa?

Novi magazin 15.03.2016
List navodi, pozivajući se na nezvanične izvore, da je jutros održana sednica organizacionog odbora za posetu princa Čarlsa, na kojoj je, kako piše list, premijer izrazio nezadovoljstvo zbog toga što je njegov hrvatski kolega Tihomir Orešković… »
Vučić ljut na Oreškovića: A da mi princu Čarlsu pokažemo koliko imamo izbeglica iz Hrvatske

Vučić ljut na Oreškovića: A da mi princu Čarlsu pokažemo koliko imamo izbeglica iz Hrvatske

Blic 15.03.2016
Dolazak princa Čarlsa i vojvotkinje od Kornvola Kamile povod je za još jednu čarku između Srbije i Hrvatske. Premijera Srbije Aleksandra Vučića naljutila je odluka njegovog hrvatskog kolege Tihomira Oreškovića da princu Čarlsu pokaže mesto gde… »
Vučić Besan Na Oreškovića: Treba li ja princu Čarlsu da pokazujem mučenike izgnane iz Hrvatske!

Vučić Besan Na Oreškovića: Treba li ja princu Čarlsu da pokazujem mučenike izgnane iz Hrvatske!

Kurir 15.03.2016
BEOGRAD - Predsednik Vlade Srbije jutros je na sastanku organizacionog odbora za posetu princa Čarlsa, kome je prvi put prisustvovao, veoma burno reagovao na nedolično ponašanje koje je predsednik vlade Hrvatske Tihomir Orešković iskazao tokom posete… »

Vesti dana »