Povezane vesti

Novak ulepšao srpsko sportsko veče - Opet pobedio Nadala!

Novak ulepšao srpsko sportsko veče - Opet pobedio Nadala!

Sportske.net 19.03.2016
Nedugo posle istorijskog uspeha košarkaša Mega Leksa u ABA ligi, iz Indijan Velsa stigla je još jedna lepa vest za ljubitelje sporta u našoj zemlji. Naravno, ovoga puta nije u pitanju nikakva senzacija, pošto Rafael Nadal polako postaje Đokovićeva… »
ATP INDIJAN VELS: Đoković se prvo mučio pa razbio Nadala za finale

ATP INDIJAN VELS: Đoković se prvo mučio pa razbio Nadala za finale

Hot sport 19.03.2016
Novak Đoković u dva seta (7:6 (7:5), 6:2) pobedio Rafaela Nadala i zakazao finalni duel sa Raonićem. Đoković je loše počeo meč i dopustio Nadala da odmah napravi brejk. U trećem gemu Novak uzvraća brejk i u narednom dolazi do 2:2. Nastavak prvog… »
Indijan Vels: Raonić prvi finalista

Indijan Vels: Raonić prvi finalista

Vesti online 19.03.2016
Prvi finalista Indijan Velsa je Miloš Raonić. Kanađanin je nakon tri seta savladao Davida Gofana iz Belgije. Raonić je nakon dvočasovne borbe rezultatom 6:3, 3:6, 6:3 eliminisao Gofana. On je došao do prve pobede protiv 18. na ATP listi, koji se u… »
FEDERER OMILjEN ATP retko nominuje Đokovića za priznanje “Stefan Edberg”: Džentlmen bez nagrade za fer-plej

FEDERER OMILjEN ATP retko nominuje Đokovića za priznanje “Stefan Edberg”: Džentlmen bez nagrade za fer-plej

Večernje novosti 19.03.2016
Potez protiv Conge u četvrtfinalu Indijan Velsa još jedan dokaz da je Srbin nepravedno zanemaren. Igrači uvek glasaju za Rodžera Federera, koji je izabran čak 11 puta u poslednjih 12 godina. CONGINA loptica poslata u daleki aut okrznula je uslovni… »
Conga: Novak mi nije poklonio ni poen!

Conga: Novak mi nije poklonio ni poen!

Vesti online 19.03.2016
Francuski teniser Žo-Vilfred Conga rekao je da je Novak Đoković odigrao bolje u važnim trenucima četvrtfinala u Indijan Velsu. Đoković se plasirao u novo polufinale prvog Mastersa u sezoni trijumfom sa 7:6 (7-2), 7:6 (7-2). Deveti igrač planete… »
Pred Polufinale: Đoković: Imam malu mentalnu prednost, Nadal jedan od najboljih u istoriji

Pred Polufinale: Đoković: Imam malu mentalnu prednost, Nadal jedan od najboljih u istoriji

Sportal blic 19.03.2016
Vreme je za spektakl! Polufinale Indijan Velsa donosi novi “teniski klasik” - Novak Đoković i Rafael Nadal - duel koji uvek predstavlja više od igre. Foto: Tanjug/AP Novak Đoković Novak će 48. put u karijeri odmeriti snage sa Špancem. - Nadal… »
Đoković u polufinalu Indijan Velsa

Đoković u polufinalu Indijan Velsa

Novi magazin 19.03.2016
Prvi teniser sveta je dobro počeo meč, napravio je brejk u trećem gemu prvog seta i posle gema osvojenog na svoj servis poveo je sa 3:1. Teniseri su zatim čuvali svoje servise sve do 10. gema kada je Conga vratio brejk i izjednačio, a zatim i poveo… »
FER-PLEJ: Ovo niko ne bi uradio sem Novaka!

FER-PLEJ: Ovo niko ne bi uradio sem Novaka!

Mondo 19.03.2016
Pogledajte kako je Novak ispravio sudije na svoju štetu. Foto: AP Photo/Mark J. Terrill Baš zbog ovakvih stvari je najveći! Novak Đoković je u noći između petka i subote stigao do novog polufinala Indijan Velsa. Savladao je Žoa-Vilfreda Congu 2:0… »
Došlo vreme da se Nole širi pred Nadalom: Znam kako ću, u prednosti sam

Došlo vreme da se Nole širi pred Nadalom: Znam kako ću, u prednosti sam

Mozzart sport 19.03.2016
„Protiv Rafe morate da zaradite pobedu, jer on nikad ne odustaje“, kaže Novak pred polufinale Indijan Velsa. Na poslednjih šest mečeva isto toliko pobeda Novaka Đokovića. Rafael Nadal na takvu čeka još od Rolan Garosa 2014. Čini se da za… »
Đoković pred meč sa Nadalom: Znam kako ću, u prednosti sam

Đoković pred meč sa Nadalom: Znam kako ću, u prednosti sam

Večernje novosti 19.03.2016
Nadal je veliki borac i ove nedelje je nekoliko puta pokazao zašto je jedan od najboljih u istoriji tenisa. Reč je o igraču koji nikad ne odustaje, protiv njega morate da zaradite pobedu, kaže Novak. Kako takmičenje u Indijan Velsu odmiče Novak… »
Đoković „slomio” Congu, u polufinalu protiv Nadala

Đoković „slomio” Congu, u polufinalu protiv Nadala

Politika 19.03.2016
INDIJAN VELS – Najbolji teniser sveta Novak Đoković šesti put uzastopno plasirao se u polufinale Mastersa u Indijan Velsu, pošto je sinoć u četvrtfinalu savladao Francuza Žoa-Vilfreda Congu 7:6 (7:2), 7:6 (7:2). Meč je po kalifornijskoj vrućini… »
Conga pripremio Đokovića za Nadala

Conga pripremio Đokovića za Nadala

Mondo 19.03.2016
Najbolji teniser sveta u četvrtfinalu imao ozbiljan test i stigao korak bliže odbrani titule u Indijan Velsu. Foto: AP Photo/Andrew Brownbill Novak Đoković izborio je plasman u polufinale mastersa u Indijan Velsu. U četvrtfinalu je savladao Žoa… »
Indijan Vels: Đoković u polufinalu, za finale protiv Nadala

Indijan Vels: Đoković u polufinalu, za finale protiv Nadala

Radio 021 19.03.2016
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale Mastersa u Indijan Velsu pošto je pobedio deveog tenisera sveta Francuza Žoa Vilfreda Congu u dva seta, 7:6 i 7:6. Prvi teniser sveta je dobro počeo meč, napravio je brejk u trećem gemu prvog… »
Đoković u polufinalu, pokazao zbog čega je najpošteniji igrač sveta!

Đoković u polufinalu, pokazao zbog čega je najpošteniji igrač sveta!

Sportske.net 19.03.2016
Teniski vladar u dva taj brejka savladao Congu i našao se u narednoj rundi Mastersa u Indijen Velsu. Sledeći je Nadal! Novak Đoković je u polufinalu Indijen Velsa. Srpski teniser je večeras savladao Congu sa 7:6, 7:6. Novak je rano došao do brejka… »
Džentlmen i šampion: Đoković prvo osvojio publiku, pa savladao Congu (VIDEO)

Džentlmen i šampion: Đoković prvo osvojio publiku, pa savladao Congu (VIDEO)

Mozzart sport 19.03.2016
Srpski teniser zakazao meč sa Rafaelom Nadalom u polufinalu Indijan Velsa. Navikli smo da Novak Đoković pobeđuje redom, a u četvrtfinalnom okršaju protiv Žoa Vilfreda Conge pokazao je i da je veliki džentlmen. U momentima taj-brejka je priznao da… »
Đoković srušio Congu i zakazao okršaj sa Nadalom u polufinalu Indijan Velsa

Đoković srušio Congu i zakazao okršaj sa Nadalom u polufinalu Indijan Velsa

Večernje novosti 19.03.2016
Srbin posle dva taj-brejka savladao Francuza - 7:6 (7:2), 7:6 (7:2) i zakaoaz 48. bitku sa Rafom. Meč sa Congom obeležio fer-plej potez Đokovića. Nije Novak Đoković briljirao, ali je uspeo da prođe u polufinale Indijan Velsa. Posle nešto više od… »
Indijan Vels: Đoković u polufinalu, sledeći je Nadal

Indijan Vels: Đoković u polufinalu, sledeći je Nadal

Hot sport 19.03.2016
Najbolji tensier planete Novak Đoković plasirao se u polufinale Mastersa u Indijan Velsu, pošto je u četvrtfinalu savladao Vilfreda Congu 7:6, 7:6. Bila je to lavovska borba, a pobednika su odlučila dva taj-brejka. Novak je sjajno otvorio meč i već… »
Đoković "slomio" Congu, na redu je Nadal

Đoković "slomio" Congu, na redu je Nadal

Vesti online 19.03.2016
Najbolji teniser planete Novak Đoković igra sve bolje kako se Masters u Indijan Velsu bliži kraju. U četvrtfinalu naš as je posle dva seta slavio protiv Žoa Vilfreda Conge - 7:6, 7:6. U borbi za finale, Srbin će igrati sa Rafaelom Nadalom, koji je… »
TO JE NOVAK Conga patosiran džentlmenskim potezom za megdan sa Nadalom /VIDEO/

TO JE NOVAK Conga patosiran džentlmenskim potezom za megdan sa Nadalom /VIDEO/

Sportal blic 19.03.2016
Novak Đoković je nastavio da grabi ka odbrani titule Indijan Velsa. U četvrtfinalu je pao Žo-Vilfred Conga 7:6(2), 7:6(2) i za finale će igrati protiv velikog rivala Rafaela Nadala. Foto: Tanjug/AP Sledeći je Nadal: Novak Đoković Francuski teniser… »
Đoković jedva sa Congom, na putu ka finalu stoji Nadal

Đoković jedva sa Congom, na putu ka finalu stoji Nadal

Sportski žurnal 19.03.2016
U četvrtfinalu mastersa u Indijan Velsu najbolji teniser sveta tek posle dva taj brejka savladao Francuza Congu. Najbolji teniser sveta Novak Đoković u četvrtfinalu mastersa u Indijan Velsu savladao je, posle dva sata i osam minuta, Francuza Žoa… »
Indijan Vels: Nadal preko Nišikorija do polufinala gde čeka Đokovića

Indijan Vels: Nadal preko Nišikorija do polufinala gde čeka Đokovića

Sportal blic 18.03.2016
Rafael nadal se plasirao se u polufinale Indijan Velsa pošto je u četvrtfinalu savladao Keija Nišikorija iz Japana 6:4, 6:3. Foto: Tanjug/AP Rafael Nadal Nišikori je bolje počeo meč, napravio brejk i poveo 3:1. Ipak, nekada najbolji igrač sveta se… »

Vesti dana »