Povezane vesti
"Jutarnji": Najveći skandal hrvatske vojske - lažni "migovi"
Novi magazin 21.03.2016
Ovaj dnevnik tvrdi da je ekskluzivno saznao da su dosad u istrazi utvrđene mnogobrojne nepravilnosti i da se ozbiljno sumnja da je u tom poslu isplaćeno mito. Kako navodi "Jutarnji", 12 remontovanih "MiG"-ova Hrvatskom ratnom vazduhoplovstvu predato je… »
Korupcijski skandal hrvatske vojske - lažni "migovi"
Radio 021 21.03.2016
Hrvatska Vojna policija sprovodi veliku istragu o remontu aviona "MiG-21" koji su kupljeni i remontovani u Ukrajini, piše zagrebački "Jutarnji list". Ovaj dnevnik tvrdi da je ekskluzivno saznao da su dosad u istrazi utvrđene mnogobrojne nepravilnosti i… »
Vesti dana »
![Protest advokata ispred RTS: „Borba građana mora da se završi oslobađanjem javnog servisa“](https://nstatic.net/750/38933750fstuxr.jpg)
Protest advokata ispred RTS: „Borba građana mora da se završi oslobađanjem javnog servisa“
Nova pre 37 minutajoš 14 povezanih
![„Ubićemo te“ i „platićeš za sve“: Dekanka Filozofskog fakulteta u Nišu napadnuta na današnjem protestu](https://nstatic.net/730/38933730tragfw.jpg)
„Ubićemo te“ i „platićeš za sve“: Dekanka Filozofskog fakulteta u Nišu napadnuta na današnjem protestu
Nedeljnik pre 37 minutajoš 4 povezane
![Protest u Nišu: Profesorke nisu šahovske figure da ih pomerate kako vam padne na pamet](https://nstatic.net/422/38933422egqkqz.jpg)
Protest u Nišu: Profesorke nisu šahovske figure da ih pomerate kako vam padne na pamet
Beta pre 1 satjoš 48 povezanih