Povezane vesti
Partizanu potrebno jedinstvo - Nikad više borba za drugo mesto!
Sportske.net 25.03.2016
Bivši potpredsednik Partizana Mile Jovičić ima jasnu poruku za crno-bele. Predstojeći izbori su glavna aktuelnost u Humskoj, kandidati su Ivan Ćurković i Nenad Bjeković, a nekadašnji potpredsednik iz doba kada je klub vodio Dragan Đurić je… »
Mile Jovičić apeluje na jedinstvo: Moja strana – Partizan!
Sportski žurnal 25.03.2016
Mile Jovičić, potpredsednik Partizana u vreme dok je crno-bele vodio Dragan Đurić, mogao bi da se vrati u uže rukovodstvo crno-belih posle izbora. Ako strana koja želi Nenada Bjekovića za predsednika dobije većinu, Mile Jovičić će opet zauzeti… »
Vesti dana »
![Zorana Zečević, hirurg, funkcioner Zavetnika i otac državnog sekretara godinama drži nelegalne domove za stare](https://nstatic.net/347/38937347yhexfw.jpg)
Zorana Zečević, hirurg, funkcioner Zavetnika i otac državnog sekretara godinama drži nelegalne domove za stare
Serbian News Media pre 1 satjoš 4 povezane
![Danas protesti na Novom Beogradu, blokada opštine u 13 časova (MAPA)](https://nstatic.net/369/38937369bfbcfc.jpg)
Danas protesti na Novom Beogradu, blokada opštine u 13 časova (MAPA)
Danas pre 54 minutajoš 10 povezanih
![Petković: Priština plasira laži uoči izbora, raseljeni Srbi sa Kosova moći će da dođu na glasanje](https://nstatic.net/493/38937493vdjdye.jpg)
Petković: Priština plasira laži uoči izbora, raseljeni Srbi sa Kosova moći će da dođu na glasanje
RTS pre 36 minutajoš 12 povezanih