Povezane vesti

Florens Artman: Smeštena sam u Sheveningenu zajedno sa ratnim zločincima pod strogim nadzorom (VIDEO)

Florens Artman: Smeštena sam u Sheveningenu zajedno sa ratnim zločincima pod strogim nadzorom (VIDEO)

Večernje novosti 26.03.2016
Francuska novinarka i bivša portparolka tužilaštva Haškog tribunala Florens Artman, koja je u četvrtak uhapšena u Hagu uoči početka izricanja presude Radovanu Karadžiću, oglasila se putem „Fejsbuka“. Francuska novinarka i bivša portparolka… »
Florens Artman u izolaciji i pod stalnim nadzorom

Florens Artman u izolaciji i pod stalnim nadzorom

Mondo 26.03.2016
Bivša portparolka Haškog tribunala Florens Artman, koja je u četvrtak uhapšena u Hagu uoči izricanja presude Radovanu Karadžiću, nalazi se u izolaciji i pod stalnim nadzorom u pritvorskoj jedinici UN. Foto: printscreen/youtube Ona je na Facebooku… »
Florens Artman: Smeštena sam u Sheveningenu zajedno sa ratnim zločincima

Florens Artman: Smeštena sam u Sheveningenu zajedno sa ratnim zločincima

Radio 021 26.03.2016
Francuska novinarka i bivša portparolka tužilaštva Haškog tribunala Florens Artman, koja je u četvrtak uhapšena u Hagu uoči početka izricanja presude Radovanu Karadžiću, oglasila se putem Fejsbuka. Kako je navedeno na njenom Fejsbuk nalogu… »
Artman u izolaciji i pod stalnim nadzorom

Artman u izolaciji i pod stalnim nadzorom

26.03.2016
U Ševeningenu sa ratnim zločincima. Po prebacivanju u Pritvorsku jedinicu UN bivšoj predstavnici za štampu tribunalovog tužilaštva određen režim segregacije, izolacije i neprekidnog nadzora. Njen branilac smatra to nepotrebnim, ničim opravdanim i… »
Hartmann u Scheveningenu smještena sa ratnim zločincima

Hartmann u Scheveningenu smještena sa ratnim zločincima

Al Jazeera 26.03.2016
Nalazi se u kompletnoj izolaciji, pod danonoćnim svjetlom i uz neprestanu kontrolu čuvara na svakih 15 minuta. Na privatnom profilu Florence Hartmann danas je objavljena poruka, koju novinska agencija Patria prenosi u cjelosti. "Florens je dobro… »

Vesti dana »