Povezane vesti

Zbogom: Ovako su se prijatelji oprostili od Madžgalja

Zbogom: Ovako su se prijatelji oprostili od Madžgalja

24 Sata 26.03.2016
Nakon teške i duge bolesti, glumac Marinko Madžgalj preminuo je u 37. godini. Vest da je glumac izgubio bitku, pogodila je mnoge njegove kolege, prijatelje... Veliki broj njih se na društvenim mrežama oprostio od glumca koga ćemo zauvek pamtiti po… »
REAKCIJE: OPROŠTAJ OD GLUMCA: Andrija Milošević: Druže moj. Budi mi spokojan. Odbraniću te; Minut ćutanja u Ateljeu 212

REAKCIJE: OPROŠTAJ OD GLUMCA: Andrija Milošević: Druže moj. Budi mi spokojan. Odbraniću te; Minut ćutanja u Ateljeu 212

Večernje novosti 26.03.2016
Prijatelji Marinka Madžgalja, koji je danas preminuo u 37. godini, posle duge borbe sa kancerom pankreasa, na društvenim mrežama opraštaju se od poznatog glumca i muzičara. Minut ćutanja pred predstavu "Kafa i cigarete" u Ateljeu 212. Prijatelji… »
Mislio Je Na Sve: Evo zašto je Marinko krio od porodice da je teško bolestan!

Mislio Je Na Sve: Evo zašto je Marinko krio od porodice da je teško bolestan!

Kurir 26.03.2016
Glumac Marinko Madžgalj hrabro borio protiv opake bolesti - raka pankreasa, ali je nažalost izgubio životnu bitku u 37. godini. Marinko je pokušavao da vest o svojoj bolesti sakrije iz više razloga. Kada se razboleo njegovo stanje potreslo je celu… »
Kolege Se Na Tviteru Opraštaju Od Marinka: Zašto pravi odlaze pre vemena

Kolege Se Na Tviteru Opraštaju Od Marinka: Zašto pravi odlaze pre vemena

Kurir 26.03.2016
Glumac Marinko Madžgalj hrabro borio protiv opake bolesti - raka pankreasa, ali je nažalost izgubio životnu bitku u 37. godini. Njegovi prijatelji i kolege ostale su u šoku i na društvenim mrežama se opraštaju od glumca koji je prerano otišao… »
Slomiće Vam Srce: Ovo je poslednja Marinkova poruka na Fejsbuku

Slomiće Vam Srce: Ovo je poslednja Marinkova poruka na Fejsbuku

Kurir 26.03.2016
Pozorišni, filmski i televizijski glumac Marinko Madžgalj preminuo je danas u Beogradu posle teške bolesti, u 37. godini. Od Marinka se opraštaju prijatelji, kolege, i ne mogu da veruju da je Marinko prerano otišao posle teške bolesti. Njegov… »
Prijatelji Se Opraštaju Od Madžgalja: "Otišao si, a ostaješ zauvek"

Prijatelji Se Opraštaju Od Madžgalja: "Otišao si, a ostaješ zauvek"

Blic 26.03.2016
Prijatelji Marinka Madžgalja, koji je danas umro u 37 godini života posle borbe sa teškom bolešću, na društvenim mrežama opraštaju se od poznatog glumca i muzičara. Glumac Boris Milivojević, koji je sa Madžgaljom igrao u seriji "Crni Gruja"… »

Vesti dana »