Povezane vesti

Đoković: Tim igra odlično ove godine, ali spreman sam

Đoković: Tim igra odlično ove godine, ali spreman sam

Hot sport 28.03.2016
Prvi teniser sveta Novak Đoković rekao je da spremno dočekuje duel sa Dominikom Timom u Majamiju, poručivši da Austrajanac spada među igrače pred kojima je lepa budućnost. Đoković se plasirao u osminu finala mastersa u Majamiju pobedom nad… »
Đoković: Tim igra odlično ove godine, pobedio je i Nadala

Đoković: Tim igra odlično ove godine, pobedio je i Nadala

Sportski žurnal 28.03.2016
Prvi teniser sveta Novak Đoković rekao je da spremno dočekuje duel sa Dominikom Timom u Majamiju, poručivši da Austrajanac spada među igrače pred kojima je lepa budućnost. Đoković se plasirao u osminu finala mastersa u Majamiju pobedom nad… »
Đoković: Tim će želeti da pokaže sve što zna...

Đoković: Tim će želeti da pokaže sve što zna...

Mondo 28.03.2016
Najbolji teniser sveta hvali talentovanog Austrijanca pred duel osmine finala mastersa u Majamiju, ali ističe da će biti spreman. Novak Đoković sa uspehom je prevazišao još jednu prepreku na putu ka šestoj tituli na mastersu u Majamiju. U trećoj… »
Novak furioznom serijom do meča sa Timom

Novak furioznom serijom do meča sa Timom

Press 28.03.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrto kolo Mastersa u Majamiju, pobedom nad Žoaom Sousom sa 6:4, 6:1. foto: b92.net Đoković je nastavio put ka odbrani titule na drugom Mastersu u godini, a u meču koji je trajao skoro 80 minuta… »
Viktoru samo dva gema protiv Gofana

Viktoru samo dva gema protiv Gofana

Press 28.03.2016
Srpski teniser Viktor Troicki završio je takmičenje na Mastersu u Majamiju porazom u trećem kolu. foto: b92.net Bolji od njega bio je David Gofan koji je slavio ubedljivije od očekivanog – 6:1, 6:1. Troicki je odigrao veoma slab meč, odmah na… »
ZNA SVAKI DETALJ Đoković dobro skautirao Tima: Pobedio je Rafu na šljaci...

ZNA SVAKI DETALJ Đoković dobro skautirao Tima: Pobedio je Rafu na šljaci...

Sportal blic 28.03.2016
Novak Đoković detaljno je skautirao Dominika Tima pred međusobni duel u Majamiju. Foto: Tanjug/AP Najbolji teniser sveta eliminisao je Portugalca Sousu sa 6:4, 6:1, pa ga čeka susret sa Timom u osmini finala. "On je jedan od najeksplozivnijih igrača… »
Novak se poigrao sa Sozom, a potom i s publikom (VIDEO)

Novak se poigrao sa Sozom, a potom i s publikom (VIDEO)

Mozzart sport 28.03.2016
Srpski teniser slavio sa 2:0 (6:4, 6:1) i plasirao se u osminu finala Majamija. Novak Đoković nastavlja da melje. Poslednja žrtva prvog tenisera sveta na turniru u Majamiju bio je Portugalac Žoao Soza, a naš teniser se plasirao u osminu finala… »
Tim: Pokušaću da izazovem Novaka i teren napustim sa novim iskustvom

Tim: Pokušaću da izazovem Novaka i teren napustim sa novim iskustvom

Večernje novosti 28.03.2016
Mnogo se radujem tom meču jer igranjem protiv Top 5 igrača možete jedino da naučite i steknete važno iskustvo, kaže austrijski teniser Dominik Tim. Velika nada “belog sporta” Dominik Tim je rival Novaka Đokovića u četvrtom kolu Mastersa u… »
Đoković: Souza me je naterao da igram još bolje

Đoković: Souza me je naterao da igram još bolje

Večernje novosti 28.03.2016
Mislio sam da će više vremena provoditi iza osnovne linije, skraćivao mi je vreme za udarce, ali sam srećan što sam uspeo meč da završim na ovaj način - kaže Novak. Nastavlja Novak Đoković pohod ka šestoj tituli u Majamiju i postavljanju novog… »
Đoković lako do osmine finala Majamija, naredni protivnik Tem

Đoković lako do osmine finala Majamija, naredni protivnik Tem

Novi magazin 28.03.2016
Đoković je pobedio sa 2:0 (6:4, 6:1), za sat i 18 minuta igre. "U prvom setu je bilo nekoliko problema, a posle toga sam igrao sasvim dobro. Sousa me je naterao da igram jače u drugom setu", rekao je Đoković posle meča. Njegov protivnik u narednoj… »
Đoković preko Souze do duela sa Timom u Majamiju

Đoković preko Souze do duela sa Timom u Majamiju

Večernje novosti 28.03.2016
Srpski teniser posle malo problema u prvom setu savladao Portugalca i prošao u četvrto kolo takmičenja na Floridi – 6:4, 6:1. Uz malo problema u prvom setu Novak Đoković je obezbedio plasman u osminu finala turnira u Majamiju. Posle 77 minuta igre… »
Đoković preko Sousa do četvrtog kola Majamija

Đoković preko Sousa do četvrtog kola Majamija

Radio 021 28.03.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrto kolo Mastersa u Majamiju, pobedom nad Žoaom Sousom sa 6:4, 6:1. U narednom kolu čeka ga Austrijanac Dominik Tim koji je lako savladao Jošihita Nišioku – 6:2, 6:2. Đoković i Tim do sada… »
Rutinski isprašio rivala: Nole posle sat i 18 minuta u osmini finala Majamija!

Rutinski isprašio rivala: Nole posle sat i 18 minuta u osmini finala Majamija!

24 Sata 28.03.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković savladao je Žoaa Souzu rezultatom 6:4, 6:1 u trećem kola mastersa u Majamiju i tako se plasirao u osminu finala ovog turnira. Nole je došao na Floridu sa odbranjenom titulom Indijan Velsa i u dobrom raspoloženju… »
Novak preko Portugalca stigao do Tima

Novak preko Portugalca stigao do Tima

Mondo 28.03.2016
Bilo je malih poteškoća u prvom setu, ali je na kraju Novak ostvario rutinsku pobedu. Foto: AP Photo/Wilfredo Lee Nije bilo savršeno - ali je pobedio! Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala mastersa u Majamiju nakon što je u dva… »
Đoković preko Souze do osmine finala u Majamiju

Đoković preko Souze do osmine finala u Majamiju

Sportski žurnal 28.03.2016
Najboljem teniseru sveta bilo dovoljno 78 minuta da nadjača Portugalca Žoaa Souzu, 38. na ATP listi. Novak Đoković je sa 2:0 (6:4, 6:1) savladao Portugalca Žoaa Souzu za 78. minuta i plasirao se u osminu finala Mastersa u Majamiju. Posle nešto… »

Vesti dana »