Povezane vesti
KONAČNO: Od juna će se lične karte vaditi ovako!
Pravda 30.03.2016
Poslednji rok institucijama da postupe po rešenju Vlade Srbije ističe 8. juna. Državna uprava ima rok do 8. juna da prestane da traži podatke od građana koje već ima, kaže ministarka za državnu upravu i lokalnu samoupravu Kori Udovički. "Prvi… »
Po novu ličnu kartu uskoro - SAMO SA LIČNOM KARTOM!
Telegraf 30.03.2016
- Kada idete da tražite produženje liče karte, dovoljno je samo da imate ličnu kartu, a ne trebaju vam dodatna dokumeta - objasnila je Udovički. Državna uprava ima rok do 8. juna da za izdavanje dokumenata prestane da traži podatke koje već ima u… »
Za produženje lične karte dovoljna - lična karta
Mondo 30.03.2016
Državna uprava ima rok do 8. juna da prestane da traži podatke od građana koje već ima, kaže ministarka za državnu upravu i lokalnu samoupravu Kori Udovički. Foto: Petar Stojanović,MONDO "Prvi korak u sprovođenju Zakona o opštem upravnom… »
Vesti dana »

Studenti blokirali RTS, poručili da će blokada trajati 22 sata: Žandarmerija intervenisala, blokiran ulaz u zgradu RTS-a
Serbian News Media pre 2 satajoš 39 povezanih

Student o incidentu sa policijom ispred RTS: Došlo je do guranja između pripadnika MUP-a i studenata
N1 Info pre 2 satajoš 2 povezane

Ultrakonzervativni političar napravio haos, pa priveden: "Ova dela su svetogrđe"
Kurir pre 55 minutajoš 1 povezana