Povezane vesti

Prelić tvrdi da nema veze sa ubistvom Tatona

Prelić tvrdi da nema veze sa ubistvom Tatona

Politika 31.03.2016
Srbiji je izručen 2014. posle višegodišnjeg skrivanja. - Tražio je da mu se suđenje ponovi, jer mu je u odsustvu izrečena zatvorska kazna. Đorđe Prelić negirao je pred Višim sudom u Beogradu da je 17. septembra 2009. godine učestvovao u… »
Prelić Na Ponovljenom Suđenju: Žao mi je Tatona, ali žao mi je i mene i moje porodice

Prelić Na Ponovljenom Suđenju: Žao mi je Tatona, ali žao mi je i mene i moje porodice

Kurir 31.03.2016
BEOGRADU Višem sudu u Beogradu danas je otpočelo ponovljeno suđenje navijaču Partizana Đorđu Preliću, koji je optužen da je učestvovao u ubistvu francuskog navijača Brisa Tatona na Obilićevom vencu, u septembru 2009. Prelić je danas izneo… »
Prelić tvrdi da nema veze sa ubistvom Tatona

Prelić tvrdi da nema veze sa ubistvom Tatona

Pravda 31.03.2016
Đorđe Prelić negirao je danas da je učestvovao u događajima 17. septembra 2009. na Obilićevom vencu, kada je u tuči navijača na smrt pretučen francuz Bris Taton, naglašavajući da nije kriv i da mu je žao stradalog mladića. "Žao mi je što je… »
Počinje ponovljeno suđenje za ubistvo Tatona

Počinje ponovljeno suđenje za ubistvo Tatona

RTV 31.03.2016
BEOGRAD - Ponovljeno suđenje navijaču fudbalskog kluba Partizan Đorđu Preliću za ubistvo francuskog državljanina Brisa Tatona trebalo bi da počne danas pred Višim sudom u Beogradu. Suđenje je dva puta odlagano. Prelić je u odsustvu bio osuđen… »

Vesti dana »