Povezane vesti

(Video) Šešelj Posle Presude: Tražiću 12 miliona odštete od Haga, Srbiju neću tužiti

(Video) Šešelj Posle Presude: Tražiću 12 miliona odštete od Haga, Srbiju neću tužiti

Kurir 31.03.2016
BEOGRAD - Lider SRS Vojislav Šešelj izjavio je posle oslobađajuće presude da će tražiti odštetu od Haga. On je rekao da su sudije u sudskom veću Žan Klod Antoaneti i Mandiaje Niang, pokazali da su profesionalizam, čast i obraz iznad svakog… »
Šešelj: Neću tužiti Srbiju

Šešelj: Neću tužiti Srbiju

Radio 021 31.03.2016
Lider radikala Vojislav Šešelj na konferenciji za novinare povodom današnjeg izricanja oslobađajuće presude u Haškom tribunalu, izjavio je da neće tužiti Srbiju zbog toga što ga je isporučila Haškom tribunalu. "Malo pre su me moji saradnici… »
Šešelj: Dvojica sudija su odolela političkim pritiscima

Šešelj: Dvojica sudija su odolela političkim pritiscima

N1 Info 31.03.2016
Dvojica sudija su odolela političkim pritiscima, rekao je lider SRS Vojislav Šešelj, na konferenciji za novinare nakon oslobađajuće presude. Posle tolikih procesa nevino optuženim Srbima, dvojica sudija Žan Klod Antoneti i sudija iz Senegala… »
Čanak U Šoku Zbog Šešelja: Proterani i unesrećeni zaslužuju pravdu

Čanak U Šoku Zbog Šešelja: Proterani i unesrećeni zaslužuju pravdu

Kurir 31.03.2016
NOVI SAD - Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak izjavio je danas da je šokiran oslobađajućom presudom Vojislavu Šešelju u Haškom tribunalu. "Svi proterani i unesrećeni devedesetih zaslužuju pravdu", napisao je Čanak u… »
Šešelj: Tribunal doneo jedinu moguću presudu (FOTO)

Šešelj: Tribunal doneo jedinu moguću presudu (FOTO)

Novi magazin 31.03.2016
"Posle tolikih procesa nevino optuženim Srbima, pojavilo se dvoje sudija časnih i poštenih ljudi Žan-Klod Antoneti iz Francuske i Madijaje Jang iz Senegala koji su pokazali da su profesionalizam, čast i obraz iznad svakog političkog pritiska. Doneli… »
Šešelj: Možda sam mogao bar malo da dobijem da ne bi besneli protivnici Srba

Šešelj: Možda sam mogao bar malo da dobijem da ne bi besneli protivnici Srba

Blic 31.03.2016
Možda sam mogao bar malo da dobijem da ne besne srpski neprijatelji i oni koju si antisrpski nastrojeni, rekao Vojislav Šešelj lider radikala, na koferenciji za novinare povodom današenjeg izricanja oslobađajuće presude u Haškom tribunalu. - Malo… »
Šešelj: Haški tribunal doneo jedinu moguću presudu

Šešelj: Haški tribunal doneo jedinu moguću presudu

Beta 31.03.2016
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj ocenio je danas da je Haški tribunal protiv njega doneo jedinu moguću presudu sa pravnog apekta. Haški tribunal oslobodio je danas Vojislava Šešelja optužbi za zločine nad Hrvatima i… »
Oslobađajuća Presuda: Šešelj održao konferenciju pa otišao da dremne

Oslobađajuća Presuda: Šešelj održao konferenciju pa otišao da dremne

Kurir 31.03.2016
BEOGRAD - Lider SRS Vojislav Šešelj održao je konferenciju za novinare posle oslabađujeće presude u Hagu, a potom otišao da spava kako bi se odmorio za miting zakazan u 17 sati. Šešelj je danas u Hagu oslobođen po svih devet tačaka optužnice i… »
Šešelj održao konferenciju za novinare

Šešelj održao konferenciju za novinare

Al Jazeera 31.03.2016
Istakao je kako, nakon presude, njegov stav prema sudu „nije se ni za dlaku promijenio“. Vojslav Šešelj, nakon što je saznao da je slobodan čovjek nakon presuda Haškog tribunala, kazao je kako su sudije u njegovom slučaju pokazali… »

Vesti dana »