Povezane vesti

Neverovatan podatak: Posle Novaka - niko mlađi!

Neverovatan podatak: Posle Novaka - niko mlađi!

Mondo 04.04.2016
Od kada je 1. aprila 2007, kao 19-godišnjak, osvojio prvi Masters turnir u karijeri, Đoković nije doživeo da neko mlađi od njega osvoji neki od devet prestižnih turnira Serije 1.000. Na mestu na kom je 1. aprila 2007. godine, kao 19-godišnjak… »
U ovom segmentu je Novak tek na 11. mestu!

U ovom segmentu je Novak tek na 11. mestu!

Vesti online 04.04.2016
Prvi reket sveta Novak Đoković nemilosrdno ruši brojne rekorde i ispisuje nove stranice teniske istorije. Ove godine je postao teniser sa najvećim procentom uspešnosti u istoriji (82,93), osvojio je najviše Mastersa (28), najviše zaradio… »
1.800.452 do Novakove "stotke"

1.800.452 do Novakove "stotke"

Press 04.04.2016
Posle trofeja na Mastersu u Majamiju, Novak Đoković postao je teniser koji je najviše u istoriji zaradio od turnira. foto: b92.net Prestigao je Rodžera Federera, pošto je do sada u karijeri prihodovao 98.199.548 dolara, što znači da mu do jubileja… »
Realna slika svetskog tenisa: Novak je duplo bolji od svih ostalih!

Realna slika svetskog tenisa: Novak je duplo bolji od svih ostalih!

Mozzart sport 04.04.2016
Ðoković je posle osvajanja mastersa u Majamiju zadržao 16.540 bodova, dok je Mari izgubio 555 i sada ima 7.815 poena. Najbolji teniser sveta Novak Ðoković povećao je prednost na prvom mestu ATP liste i sada ima više nego dvostruku prednost u odnosu… »
ATP: Još jedan Noletov rekord!

ATP: Još jedan Noletov rekord!

Mondo 04.04.2016
Nije što je naš, ali stvarno je najbolji! Foto: AP/Wilfredo Lee Trijumfom u Majamiju, Novak Đoković je momentalno oborio četiri rekorda, a dan kasnije još jedan! Najbolji srpski teniser postao je prvi vodeći igrač svetske rang liste koji ima duplo… »
Novakov San: Rolan Garos nije jedini Đokovićev cilj u 2016.

Novakov San: Rolan Garos nije jedini Đokovićev cilj u 2016.

Sportal blic 04.04.2016
Posle 28. masters titule, osvojene odbranom trona u Majamiju, za Novaka Đokovića počinje novo poglavlje. Nastupi na šljaci, a među njima i - jedini grend slem turnir koji nije osvojio. Rolan Garos, međutim, nije najveći Novakov san vezan za… »
ATP LISTA: Đoković i dalje suvereni vladar

ATP LISTA: Đoković i dalje suvereni vladar

Hot sport 04.04.2016
Novak Đoković je trijumfom u Majamiju povećao svoju prednost na ATP listi, dok je Troicki pao za dva mesta. Đokoviž je posle jučerašnje pobede nad Nišikorijem zadržao 16.540 bodova, lai je povećao prednost u odnosu na prbog pratioca Endija… »
ATP lista: Novak povećao prednost, Viktor pao za dva mesta

ATP lista: Novak povećao prednost, Viktor pao za dva mesta

Večernje novosti 04.04.2016
Najbolji teniser sveta ima 16.540 bodova, a drugoplasirani Marej 7.815, što je za 555 bodova veća razlika u odnosu na prošlu listu. Bez promena u Top 10. Najbolji teniser sveta Novak Đoković je, na u ponedeljak objavljenoj ATP listi, posle trijumfa… »
Đoković: Uvek mi je negde na umu Federerov rekord, nadam se kruni na Rolan Garosu

Đoković: Uvek mi je negde na umu Federerov rekord, nadam se kruni na Rolan Garosu

Mozzart sport 04.04.2016
"Ipak, ne želim da me to ometa. Taj broj od 17 osvojenih velikih turnira mi nije glavna motivacija", ističe prvi reket sveta. Novak Đoković je pobedom u finalu Majamija nad Kejem Nišikorijem napravio veliki uspeh, uspeo da obori rekorde u plati i… »
Novak Đoković posle osvajanja Mastersa u Majamiju

Novak Đoković posle osvajanja Mastersa u Majamiju

Hot sport 04.04.2016
– Čestitam Nišikoriju na ovom finalu i nadam se da me neće uhvatiti sledeći put. Nadam se da će se oporaviti brzo i da će biti spreman za sezonu na šljaci. Ovaj turnir mi je drag jer me uvek vraća u srećnu 2007. godinu kada sam osvojio svoj… »
Rivali Sve Dalje: Čudesna ATP lista posle Novakovog rekordnog mastersa

Rivali Sve Dalje: Čudesna ATP lista posle Novakovog rekordnog mastersa

Sportal blic 04.04.2016
Izaberite bilo koja dva tenisera na svetu, osim vama omiljenog. Izabrali? E, pa, Novak Đoković ima više bodova nego njih dvojica zajedno. Foto: Tanjug/AP Novak Đoković proslavlja titulu u Majamiju Rekordna, 28. masters titula, osvojena pobedom nad… »
FOTO Pehar u Majamiju prepun rekorda

FOTO Pehar u Majamiju prepun rekorda

Večernje novosti 04.04.2016
Srbin je sa osvajanjem, treće uzastopne, titule u Majamiju postao igrač sa najviše masters titula (28) i najbogatiji teniser u istoriji. NI kuglaš ne ruši toliko čunjeva iz jednog poteza koliko Novak Đoković može da obori rekorda jednim udarcem… »
Niko Kao Nole: Kralj Majamija oborio rekorde i ispisao istoriju!

Niko Kao Nole: Kralj Majamija oborio rekorde i ispisao istoriju!

Sportal blic 04.04.2016
Mnogo vremena će proći u svetskom tenisu dok se ne pojavi novi Novak Đoković! Prvi na svetu je nastavio dominaciju i ispisao nove stranice istorije "belog sporta" odbranom mastersa u Majamiju i pobedom nad Keijem Nišikorijem sa 6:3, 6:3. Foto… »
Sreća: Jelenina poruka Noletu: Ljubavi moja, ponosna sam! Tata se vraća kući

Sreća: Jelenina poruka Noletu: Ljubavi moja, ponosna sam! Tata se vraća kući

Sportal blic 03.04.2016
Novak Đoković je još jednom pomerio teniske granice odbranom mastersa u Majamiju, pa je njegova supruga Jelena imala dodatni razlog da bude ponosna. Pogledajte na Instagram-u Najbolji teniser sveta je u dva seta, sa 6:3, 6:3 savladao Japanca Keija… »
Učenik Nadmašio Učitelja: Novak pretekao Bekera po broju pobeda

Učenik Nadmašio Učitelja: Novak pretekao Bekera po broju pobeda

Sportal blic 03.04.2016
Ako neki učenik može da nadmaši učitelja onda je Novak Đoković koji je pretekao Borisa Bekera po broju pobeda u karijeri. Nole has passed @TheBorisBecker 's all time wins now 714/713— NOLE: ALWAYS MY NO.1 (@suebforever) April 3, 2016 Trijumf u… »
Vučićeva čestitka Novaku: Talenat, znanje, snaga, rad

Vučićeva čestitka Novaku: Talenat, znanje, snaga, rad

Sportal blic 03.04.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić čestitao je Novaku Đokoviću osvajanje masters turnira u Majamiju. Foto: Tanjug/AP "Talenat. Znanje. Snaga. Rad. Novak! Bravo Nole!", napisao je Vučić na Tviteru. Đoković je pobedio Japanca Keija Nišikorija sa… »
Đoković: Obožavam da se vraćam u Majami

Đoković: Obožavam da se vraćam u Majami

Večernje novosti 03.04.2016
Ovaj turnir mi je drag jer me uvek vraća u srećnu 2007. godinu kada sam osvojio svoj prvi Masters. Uveravam vas da se on neće seliti, rekao je raspoloženi Novak. Osvajanjem turnira u Majamiju Novak Đoković je postao vlasnik novih rekorda. Najbolji… »
Obožava Floridu: Đoković priznao: Majami 2007. mi je bio odskočna daska

Obožava Floridu: Đoković priznao: Majami 2007. mi je bio odskočna daska

Sportal blic 03.04.2016
Novak Đoković obožava turnir u Majamiju, što je istakao nakon što je odbranio titulu pobedom u finalu protiv Keija Nišikorija (6:3, 6:3). Foto: Tanjug/AP Novak Đoković - Ovo mi je jedan od najboljih turnira, ovde se osećam dobrodošlo. U Majamiju… »

Vesti dana »