Povezane vesti

(Foto) srpkinje odlepile za bali-begom: Pogledajte kako je turski glumac stigao u Novi Pazar!

(Foto) srpkinje odlepile za bali-begom: Pogledajte kako je turski glumac stigao u Novi Pazar!

Kurir 06.04.2016
Turski glumac Burak Ozdživit, popularni Bali-beg iz serije "Sulejman Veličanstveni", stigao je u Srbiju, a kako je rekao presrećan je što je stigao u našu zemlju. Burak Ozdživit sleteo je na aerodrom Priština, odakle je stigau u Novi Pazar, gde će… »
(Foto) bali beg stigao u srbiju: Srećan sam što sam ovde

(Foto) bali beg stigao u srbiju: Srećan sam što sam ovde

Kurir 06.04.2016
Žene iz Srbije i regiona digle su se na noge jer danas u Novi Pazar stiže turski glumac Burak Ozdživit, popularni Bali-beg iz serije „Sulejman Veličanstveni“. Burak Ozdživit sleteo je na aerodrom Priština i krenu je na putu do Novog Pazara, gde… »
(Video i foto) bali-beg zarobljen u novom pazaru: Devojke opkolile kombi, morao da se vrati u hotel!

(Video i foto) bali-beg zarobljen u novom pazaru: Devojke opkolile kombi, morao da se vrati u hotel!

Kurir 06.04.2016
Turski glumac Burak Ozdživit, poznatiji kao Bali Beg, stigao je u Novi Pazar i izazvao opšte oduševljenje. Burak je pokušao da obiđe znamenitosti ovog grada, ali ga je napala horda devojaka, koje su pokušale da ga dodirnu, poljube i ostvare bilo… »
Mondo na licu mesta: Obara s nogu! Foto, video

Mondo na licu mesta: Obara s nogu! Foto, video

Mondo 06.04.2016
Turski glumac stigao u Novi Pazar, žene u delirijumu! Burak Ozdživit ili Bali beg iz serije "Sulejman Veličanstveni" stigao je u Srbiju, u Novi Pazar. Ozdživit će kod nas boraviti dva dana, zbog projekcije filma "Moj brat" (Kardesim Benim). Reporteri… »
Novi Pazar odlepio za Bali begom! (Foto, video)

Novi Pazar odlepio za Bali begom! (Foto, video)

Mondo 06.04.2016
Crveni tepih postavljen, premijera samo što nije, ali haos se ne smiruje u Novom Pazaru zbog turskog glumca! Neki su hteli da provale u bioskop! Glumac koji se proslavio ulogom u seriji "Sulejman Veličanstveni" boravi u Novom Pazaru. Čim je stigao, u… »
Video bali-beg se zaljubio u srbiju Iako se jedva odbranio od devojaka, ne želi da se vrati u Tursku

Video bali-beg se zaljubio u srbiju Iako se jedva odbranio od devojaka, ne želi da se vrati u Tursku

Kurir 06.04.2016
Nakon što se juče gotovo celog dana skrivao i bežao od medija i fanova u Novom Pazaru, popularni Burak Ozdživit pojavio se na crvenom tepihu ispred Kulturnog centra na premijeri filma "Moj brat" u kojem tumači glavnu mušku ulogu. Njega je više od… »
Bali-beg ide u Sopoćane

Bali-beg ide u Sopoćane

Večernje novosti 06.04.2016
Turski glumac Burak Ozčivit danas stiže u Novi Pazar, na premijeru svog novog filma "Moj brat". Burak će prošetati gradom i obići kulturno-istorijske spomenike. Večera sa Ljajićem. NOVI Pazar će danas biti Holivud u malom. U grad na Raški i… »
Luksuz: Bali-beg i Severina u istom apartmanu!

Luksuz: Bali-beg i Severina u istom apartmanu!

Kurir 06.04.2016
Burak Ozdživit biće smešten u hotelu na Pazarištu u kojem je nekad boravio Josip Broz Tito, a u kojem će spavati i hrvatska pevačica, koja za dve nedelje stiže u Novi Pazar. Žene iz Srbije i regiona digle su se na noge jer danas u Novi Pazar… »
Amidžić upoznao Bali- bega: Ovom šalom je nasmejao internet!

Amidžić upoznao Bali- bega: Ovom šalom je nasmejao internet!

Blic 06.04.2016
Turski glumac Burak Ozčivit, poznatiji kao Bali-beg trenutno boravi u Novom Pazaru zbog premijere filma "Moj brat", koja će biti održana večeras. Jedan od retkih koji je imao priliku da upozna glumca, budući da Burak nije uspeo da izađe iz kombija… »
Stigao u srbiju: Bali-beg za "Blic": Srećan sam što sam ovde!

Stigao u srbiju: Bali-beg za "Blic": Srećan sam što sam ovde!

Blic 06.04.2016
Turski glumac Burak Ozdživit stigao je jutros na aerodrom u Prištini. Burak, koji je domaćoj publici najpoznatiji po ulozi Bali-bega u popularnoj seriji "Sulejman Veličanstveni", trenutno se nalazi na putu do Novog Pazara. - Srećan sam što sam ovde… »
Obećao: Bali beg snima film u Srbiji

Obećao: Bali beg snima film u Srbiji

Svet & Skandal 06.04.2016
Turski superstar Burak Ozdživit je na crvenom tepihu povodom premijere filma “Moj brat” u ispred Kulturnog centra Novog pazara dočekan poput rokenrol zvezde. A photo posted by Burak Özçivit (@burakozcivit) on Apr 6, 2016 at 11:20am PDT Ostatak… »
Bali-beg samo mahnuo Novopazarkama iz kombija

Bali-beg samo mahnuo Novopazarkama iz kombija

Politika 06.04.2016
Posetu mladog glumca Buraka Ozdživita Novom Pazaru direktor Kulturnog centra Husein Memić nazvao najznačajnijim kulturnim događajem u istoriji grada. Novi Pazar – Kada je u Srbiji prikazivana turska serija „Sulejman Veličanstveni” (ponovo se… »
Opšti haos u Novom Pazaru: Bali beg ne sme da izađe iz hotela (VIDEO)

Opšti haos u Novom Pazaru: Bali beg ne sme da izađe iz hotela (VIDEO)

Tračara 06.04.2016
Poznati turski glumac Burak Ozcivit izgleda da nije bio upoznat sa razmerama njegove slave na teritoriji Srbije, tačnije Novog Pazara. Naime, Burak, poznat po ulozi Bali bega u seriji Sulejman Veličanstveni, stigao je danas u Novi Pazar. Stotine… »
Opšta histerija: Bali-beg ne sme da izađe iz kombija (VIDEO)

Opšta histerija: Bali-beg ne sme da izađe iz kombija (VIDEO)

24 Sata 06.04.2016
Popularni turski glumac izgleda nije računao na ovakav doček u Novom Pazaru - došlo je do promene plana i sad neće izaći iz hotela do kraja dana. Burak Ozdživit, zgodni turski glumac najpoznatiji po ulozi Bali-bega u "Sulejmanu", tražio je da hotel… »
Kolaps u Novom Pazaru zbog Bali bega, Ognjen Amdižić srećniji od žena i upoznao se sa zvezdom

Kolaps u Novom Pazaru zbog Bali bega, Ognjen Amdižić srećniji od žena i upoznao se sa zvezdom

Svet & Skandal 06.04.2016
Turski glumac Burak Ozdživit, poznatiji kao Bali-beg izazvao je pometnju u Novom Pazaru gde se nalazi povodom premijere svog filma “Moj brat”. Kada je glumac želeo da izađe iz kombija u kome se nalazi kako bi se porešteo centrom Novog Pazara na… »
Bali-beg stigao u Srbiju - evo kako zaista izgleda

Bali-beg stigao u Srbiju - evo kako zaista izgleda

24 Sata 06.04.2016
Turski glumac Burak Ozdživit stigao je jutros na aerodrom u Prištini, a večeras će prisustvovati premijeri filma "Moj brat" u Kulturnom centru Novog Pazara (od 19 časova). Glumac najpoznatiji po ulozi Bali-bega u popularnoj seriji "Sulejman… »

Vesti dana »