Povezane vesti

Kameron: Nisam najbolje reagovao na Panama pejpers

Kameron: Nisam najbolje reagovao na Panama pejpers

Dnevnik 09.04.2016
LONDON: Britanski premijer Dejvid Kameron priznao je danas da nije baš najbolje reagovao na objavljivanje informacija u aferi Panamski papiri. o tome da su mnogi političari, bogataši skrivali novac u poreskim oazama, a među kojima se pominje i njegovo… »
Kameron: Pogrešio sam, krivite mene

Kameron: Pogrešio sam, krivite mene

Slobodna Evropa 09.04.2016
Britanski premijer Dejvid Kameron izjavio je u subotu da je "zabrljao" priznanjem o svojim investicijama u ofšor fondu koji se nalazi u "Panamskim dokumentima". "Mogao sam da odigram bolje. Znam da postoje lekcije koje moraju da se nauče i naučiću… »
Digla se i Britanija: Demonstranti traže Kameronovu ostavku

Digla se i Britanija: Demonstranti traže Kameronovu ostavku

Vesti online 09.04.2016
Demonstranti koji su se okupili ispred rezidencije premijera Velike Britanije Dejvida Kamerona u Ulici Dauning br. 10, zahtevaju njegovu ostavku. Right now at Downing St: 'David Cameron must resign!' #resigncameron pic.twitter.com/y6IPv0Au2d — Jen… »
Kameron optužen za licemerje

Kameron optužen za licemerje

Danas 09.04.2016
Britanski laburisti o "Panamskim dokumentima" * Predsednik Venecuele Nikolas Maduro je rekao da će sve biti ispitano, ali je dodao da su politički neprijatelji Vlade umešani u izveštavanje o "Panamskim dokumentima" London - Britanski laburisti… »
Opozicija i mediji: Uhapsite Kamerona, on je licemer i lopov

Opozicija i mediji: Uhapsite Kamerona, on je licemer i lopov

Kurir 09.04.2016
Zbog profitiranja od očevog investicionog ofšor fonda u Panami predsednik vlade morao bi da završi iza rešetaka, poručio Ken Livingston, legendarni bivši gradonačelnik Londona. LONDON - Britanski premijer Dejvid Kameron priznao je da je četiri… »

Vesti dana »