Povezane vesti

(Foto) Stanija se ne vraća u srbiju: Boli me moje savršeno d.pe za luzere

(Foto) Stanija se ne vraća u srbiju: Boli me moje savršeno d.pe za luzere

Kurir 10.04.2016
Stanija ovih dana uživa u Dominikanskoj Republici sa dečkom kojeg krije kao zmija noge, ali ako je suditi po fotkama jasno je da je srećna i zaljubljena. Ona je otkrila da više ne želi da se vraća u Srbiju, jer joj je muka od licemera i luzera koji… »
(Foto) ljubav nema granica: Marija Šerifović objavila fotografiju sa devojkom!

(Foto) ljubav nema granica: Marija Šerifović objavila fotografiju sa devojkom!

Kurir 10.04.2016
Pevačica Marija Šerifović priznala je nedavno da je srećno zaljubljena, a sada je na Instagramu postavila fotografiju na kojoj je srećna i nasmejana uz devojku. Da li je reč o njenoj ljubavi ili ne, nije poznato, ali je Marija uz fotografiju… »
Ovo je njena devojka? (foto)

Ovo je njena devojka? (foto)

Mondo 10.04.2016
Znamo da je zaljubljena, a da li joj je ova devojka ukrala srce? Marija Šerifović je pre nekoliko dana u jednom intervjuu otkrila da je zaljubljena. Iako je izjavila da neće reći ko je osoba koja joj je ukrala srce pevačica je na Instagram postavila… »
Pokazala dečka! (foto)

Pokazala dečka! (foto)

Mondo 10.04.2016
Pevačica konačno otkrila s kim je u vezi. Daria Stanojević u intervjuima nije želela da oda ko je njena jača polovina. Ipak pre neki dan, pevačica na Instagram postavila fotografiju sa dečkom. Njih dvoje su trenutno na moru, odmaraju. Daria je… »
"Boli me moja savršena guza za luzere!"

"Boli me moja savršena guza za luzere!"

Mondo 10.04.2016
Starleta ne namerava da se vrati u Srbiju. Hejterima poručila da je baš briga za njihove komentare. Stanija Dobrojević uživa u odmoru u Dominikanskoj republici i kaže da ne namerava da se vrati kući. "Lepo mi je na odmoru, pa nemam vremena da… »
Daria Stanojević konačno pokazala dečka: Evo ko je osvojio srce lepe pevačice! (FOTO)

Daria Stanojević konačno pokazala dečka: Evo ko je osvojio srce lepe pevačice! (FOTO)

Story 10.04.2016
Pevačica Daria Stanojević dugo je krila svog partnera, međutim sada je rešila da konačno otkrije ko je osovjio njeno srce. Daria je na Instagramu objavila fotografiju sa dečkom, na kojoj se vidi kako zajedno uživaju na obali mora. Daria… »
Ovako Mariji Karan počinju jutra: Svaka mama će se složiti da ne postoji lepši način da se probudite (FOTO)

Ovako Mariji Karan počinju jutra: Svaka mama će se složiti da ne postoji lepši način da se probudite (FOTO)

Story 10.04.2016
Otkad se ostvarila u ulozi majke, lepa glumica uživa u svakom danu... Ona neretko na svom profilu na društvenoj mreži "Instagram" objavljuje fotografije koje svedoče o njenim radosnim danima koje provodi sa sinom Markom Leom i suprugom Džoelom. Nikad… »
Marija Šerifović pokazala ženu svog života?

Marija Šerifović pokazala ženu svog života?

Blic 10.04.2016
Pevačica Marija Šerifović nedavno je otkrila da je srećno zaljubljena i ispunjena, sada je objavila i fotografije sa crnokosom ženom za koju mnogi veruju da je krivac za ovakvo Marijino raspoloženje. Pogledajte na Instagram-u "Mogu da pokorim svet… »
(Foto) Lepa glumica objavila intimnu fotografiju, raznežićete se

(Foto) Lepa glumica objavila intimnu fotografiju, raznežićete se

Kurir 10.04.2016
Marija Karan je objavila prelepu fotografiju na kojoj spava sa sinom Markom. Sliku je napravo njen muž Džoel Lubin. Pored ove intimne fotografije, Marija je napisala: "Ovako smo se probudili, a tata nas je slikao". Naša glumica je na svet donela ovog… »
Oho! Da li je ovo devojka Marije Šerifović?

Oho! Da li je ovo devojka Marije Šerifović?

24 Sata 10.04.2016
Marija Šerifović je na svom Instagramu objavila fotografiju na kojoj za ruku drži dugokosu devojku, a objava pored fotke deluje kao naznaka da ju je ova lepotica u potpunosti osvojila. "Mogu da osvojim svet jednom rukom, sve dok tebe držim za drugu"… »

Vesti dana »