Povezane vesti

Rusima pao "mi-28" kod Homsa, piloti mrtvi

Rusima pao "mi-28" kod Homsa, piloti mrtvi

Mondo 12.04.2016
Vojni helikopter ruskih kosmičko-vazdušnih snaga pao je u Siirji prilikom borbenog leta i pritom su poginula oba pilota, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije. Foto: Wikipedia/Artem Katranzhi Iz Ministarstva preciziraju da helikopter nije oboren… »
Dva ruska vojnika poginula u helikopterskoj nesreći u Siriji

Dva ruska vojnika poginula u helikopterskoj nesreći u Siriji

Novi magazin 12.04.2016
Dva ruska vojnika poginula su u helikopterskoj nesreći u blizini grada Homs u Siriji, saopštilo je rusko Ministarstvo odbrane i dodalo da helikopter Mi-28 nije bio na meti napada. "Dva člana posade su poginula. Njihova tela su pronađena tokom… »
Pad ruskog borbenog helikoptera u Siriji

Pad ruskog borbenog helikoptera u Siriji

Al Jazeera 12.04.2016
Ruska letjelica srušila se rano jutros tokom misije na području grada Homsa, poginula dva pilota. Jurišni helikopter Mi-28N Night Hunter ruskih zračnih snaga srušio se u Siriji, pri čemu su poginula dva pilota, saopćilo je danas rusko Ministarstvo… »
Pao ruski helikopter kod Homsa

Pao ruski helikopter kod Homsa

Vesti online 12.04.2016
Helikopter ruskih oružanih snaga Mi-28N srušio se u Siriji, a dve osobe su poginule, saopšteno je iz Ministarstva odbrane Rusije. Nesreća se dogodila u noći između ponedeljka i utorka u rejonu Homsa u Siriji. - Poginula su dva člana posade… »
Pao ruski helikopter u Siriji: Piloti poginuli!

Pao ruski helikopter u Siriji: Piloti poginuli!

Pravda 12.04.2016
MOSKVA - Rusko ministarstvo odbrane je saopštilo da je jedan ruski helikopter u Siriji pao i da su oba pilota poginula. Nije reč o obaranju aviona, ističe se u saopštenju, niti je otvarana vatra uopšte na taj helikopter. Nesreća se dogodila kod… »

Vesti dana »