Povezane vesti

Sofija Milošević potpuno naga na naslovnici magazina!

Sofija Milošević potpuno naga na naslovnici magazina!

Tračara 12.04.2016
Poznata srpska manekenka Sofija Milošević nedavno je pozirala obnažena za jedan njujorški magazin. Naime, Sofiju, bivšu verenicu Filipa Živojinovića, navikli smo da viđamo kako u izazovnom vešu i sa vrlo malo odeće na sebi, ali ovoga puta je… »
Ana Nikolić ima psihičke probleme: Tražila pomoć

Ana Nikolić ima psihičke probleme: Tražila pomoć

Vesti online 12.04.2016
Pevačica Ana Nikolić požalila se pratiocima na društvenim mrežama da joj je potrebna pomoć, i zavapila je za savetom. Naime, ona je okačila pomalo uznemirujuć status, u koje, kaže: "Sve sam luđa, kako je to moguće? Ljudi s godinama postaju… »
Ovo nismo znali o tamari đurić: Iz pakla ljubavi spasla me je droga

Ovo nismo znali o tamari đurić: Iz pakla ljubavi spasla me je droga

Kurir 12.04.2016
Bivša učesnica rijalitija "Farma 6" iznenadila je sve kada je na svom Instagramu objavila fotku sa neobičnim sadržajem. Klaberka je okačila sliku sa sledećim rečima: "Iz pakla ljubavi spasila me droga". S obzirom da ništa nije napisala u opisu… »
(Foto) ana nikolić zatražila pomoć: Kome da se obratim?

(Foto) ana nikolić zatražila pomoć: Kome da se obratim?

Kurir 12.04.2016
Ana Nikolić ne prestaje da iznenađuje javnost pa je na društvenim mrežama otkrila kakvih problema ima. Naime, pop pevačica se požalila fanovima da se sa njom nešto čudno dešava pa zatražila i pomoć. Objavila je fotografiju u duksu sa… »
(Foto) opa, skinula se i ona: Sofija Milošević pozira potpuno gola!

(Foto) opa, skinula se i ona: Sofija Milošević pozira potpuno gola!

Kurir 12.04.2016
Sofija Milošević slikala se za jedan Njujorški magazin i iznenadila sve. Naime, proslavljenu manekenku smo navikli da viđamo u seksi rublju ali ovog puta je potpuno gola i to na naslovnici ovog modnog magazina. Zauzela je pozu tako da se ništa ne… »
(Foto) ne liči na sebe: Saša Kapor se potpuno promenio, supruga Nikolina oduševljena!

(Foto) ne liči na sebe: Saša Kapor se potpuno promenio, supruga Nikolina oduševljena!

Kurir 12.04.2016
Nikolina Kovač i Saša Kapor gde god da se pojave, sve oči su uprte u nju, ali dođe vreme i da se uloge zamene. Naime, lepa plavuša je na Instagramu podelila zajedničku fotografiju sa suprugom a sve pratioce je iznenadio Sašin izgled. Naime, Kapor… »
Pevač u korak sa svetskim trendovima: Nikolina Kovač oduševljena novim Sašinim imidžom (FOTO)

Pevač u korak sa svetskim trendovima: Nikolina Kovač oduševljena novim Sašinim imidžom (FOTO)

Story 12.04.2016
Lepa plavuša podelila je fotografiju sa svojim suprugom, a ovog puta nisu svi pogledi bili uprti u Nikolinu, već u njenog supruga koji je totalno promenio imidž. Nikolina i Saša Kapor se ubrajaju među najskladnije parove na našoj estradi. Mladi par… »

Vesti dana »