Povezane vesti

Đoković: Poraz u finalu Rolan Garosa jedan od najvećih momenata u karijeri!

Đoković: Poraz u finalu Rolan Garosa jedan od najvećih momenata u karijeri!

Vesti online 12.04.2016
Srpski teniser Nobvak Đoković iznenadio je novinare u Monte Karlu. Srpski as Novak Đoković Na svom putu da postane jedan od najboljih tenisera sveta, Novak Đoković ne pamti samo brojne trofeje koje je osvojio. Ukupno 63 trofeja, od toga čak 11 na… »
Đoković potpuno iskreno: Ovo mi je bio najteži momenat u karijeri

Đoković potpuno iskreno: Ovo mi je bio najteži momenat u karijeri

24 Sata 12.04.2016
Uprkos tome što je Novak Đoković najbolji teniser na svetu, čak se i njemu desi da upiše poneki poraz u karijeri. Naš teniser ne beži od toga, a novinarima u Monte Karlu je otkrio i koji je bio njegov najteži trenutak u karijeri. -. - Jedan od… »
Monte Karlo: Rodžer "probio led"

Monte Karlo: Rodžer "probio led"

Vesti online 12.04.2016
Posle dvoipomesečne pauze na teren se uspešno vratio Rodžer Federer. Švajcarac je u drugom kolu Mastersa u Monte Karlu pobedio Giljerma Garsiju Lopesa - 6:3, 6:4. Po jedan brejk u oba seta bilo je dovoljno nekada prvom reketu sveta da slomi otpor… »
ATP monte karlo: Đoković dobio rivala drugom kolu turnira

ATP monte karlo: Đoković dobio rivala drugom kolu turnira

Hot sport 12.04.2016
Prvi teniser sveta Novak Đoković odbranu titule na mastersu u Monte Karlu počeće mečom protiv Čeha Jirija Veselog u drugom kolu. Veseli je duel sa Đokovićem zakazao posle trijumfa nad Gruzijcem Teimurazom Gabašvilijem 3:6, 7:5, 7:5 posle skoro… »
Emotivni Đoković o najvećem momentu u karijeri: Poraz u finalu Rolan Garosa 2015. godine (video)

Emotivni Đoković o najvećem momentu u karijeri: Poraz u finalu Rolan Garosa 2015. godine (video)

Večernje novosti 12.04.2016
Dao sam sve od sebe i izgubio sam. Nikad se nisam osetio tako povezanim sa igrom i protivnikom, rekao je Novak Đoković koji će u drugom kolu Monte Karla igrati protiv Jiržija Veselog. Koliko je Novak Đoković veliki i u pobedi i porazu potvdio je… »
Nole protiv Veselog kreće u odbranu titule

Nole protiv Veselog kreće u odbranu titule

Sportske.net 12.04.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković saznao je ime rivala protiv koga će odigrati prvi meč na Mastersu u Monte Karlu. Srpski teniser Novak Đoković kreće u odbranu titule na Mastersu u Monte Karlu duelom sa Čehom Jirijem Veselim koji je uspešno… »
Novak sa Veselim na startu

Novak sa Veselim na startu

Press 12.04.2016
Čeh Jiri Veseli biće rival Novaku Đokoviću u drugom kolu turnira iz Masters 1000 serije u Monte Karlu. foto: b92.net Levoruki teniser na startu je bio bolji od Rusa Tejmuraza Gabašvilija sa 3:6, 7:5, 7:5. Veseli je trenutno 55. teniser na svetu… »

Vesti dana »