Povezane vesti

Nadal: Novak počeo da gubi! To je dobro...

Nadal: Novak počeo da gubi! To je dobro...

Vesti online 15.04.2016
Posle eliminacije Đokovića i Federera, čini se da je Rafael Nadal glavni favorit za osvajanje Mastersa u Monte Karlu. Španac igra sve bolje kako turnir ulazi u završnicu. Pao je u četvrtfinalu Stanislas Vavrinka, a nekadašnji "kralj šljake"… »
Kako rivali vide Novakov poraz: Vavrinka tvrdi da je umoran, a Rafa da svako može da izgubi

Kako rivali vide Novakov poraz: Vavrinka tvrdi da je umoran, a Rafa da svako može da izgubi

Sportal blic 15.04.2016
Jednom je i to moralo da se desi... Novak Đoković je posle tri godine ispao u svom prvom meču na nekom turniru. Prvi reket sveta je u drugom kolu Monte Karla poražen od Jiržija Veselog a rivali našeg asa su na različite načine prokomenatarisali… »
Noletov poraz je bio veliko iznenađenje, a ove izjave rivala su još veće

Noletov poraz je bio veliko iznenađenje, a ove izjave rivala su još veće

24 Sata 15.04.2016
Poraz Novaka Đokovića najveće je iznenađenje turnira u Monte Karlu, ali Stan Vavrinka kaže da to neće mnogo poremetiti nastavak sezone prvog tenisera sveta. Bolji od Novaka bio je Jirži Veseli, koji je izgubio već u sledećem kolu. “Bio mu je to… »
Đoković: I dalje osećam da igram najbolji tenis

Đoković: I dalje osećam da igram najbolji tenis

Večernje novosti 14.04.2016
Nikad ne volim da gubim ili da mislim kako će mi taj poraz pomoći u budućnosti. Nisam taj tip osobe. To nije moja računica. Ali, Rolan Garos svakako ostaje glavni cilj, kaže Novak Đoković. ČESTO Novak ne trepne kad ispusti gem na svoj servis ili… »

Vesti dana »