Povezane vesti

Pavlović: Presrećan sam, sve je kako treba

Pavlović: Presrećan sam, sve je kako treba

Beta 15.04.2016
Fudbaler Čukaričkog Andrija Pavlović rekao je danas da je presrećan što je postigao het-trik u pobedi nad Borcem na početku plej-ofa Super lige Srbije, kao i da se nada da će nastaviti da postiže golove. Napadač "brdjana" postigao je sva tri gola… »
Čukin junak Pavlović: U poslednje vreme sve mi polazi za nogom

Čukin junak Pavlović: U poslednje vreme sve mi polazi za nogom

Hot sport 15.04.2016
Andrija Pavlović bio je strelac tri gola na današnjem meču protiv Borca iz Čačka, što je njegov peti gol u poslednje dve utakmice. Čukarički je trijmfom nad Borcem pretekao Partizan na tabeli Superlige Srbije, a dobio je odličnog Andriju… »
Čukin junak Pavlović: Šta!? 2:0, 3:0

Čukin junak Pavlović: Šta!? 2:0, 3:0

Mondo 15.04.2016
Andrija Pavlović presrećan zbog het-trika protiv Borca, ali i pobede svog tima. "U poslednje vreme mi nekako sve polazi za rukom i nogom", rekao je strelac čak pet pogodaka na poslednja dva meča. Foto: MN Press Andrija Pavlović bio je junak meča… »
Lešnjak: "Više smo želeli pobedu"

Lešnjak: "Više smo želeli pobedu"

Sportske.net 15.04.2016
Trener Čukaričkog Milan Lešnjak ocenio je da su njegovi fudbaleri u utakmici protiv Borca pokazali veću želju za pobedom i da su na kraju zasluženo trijumfovali u 31. kolu Superlige Srbije. Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu… »
Plej-of: Počelo greškama i het-trikom (video)

Plej-of: Počelo greškama i het-trikom (video)

Mondo 15.04.2016
Kiksevi Borca pogurali Čukarički do pobede. Foto: MN Press Prva utakmica 31. kola, odnosno plej-ofa Superlige, počela je efikasno! Već u prvom poluvremenu duela Čukarički - Borac Čačak viđena su tri pogotka, a zatim još jedan. Na kraju, tri u… »
Sls (plej-of): Borac ‘častio’ Čukarički, het-trik Pavlovića (video)

Sls (plej-of): Borac ‘častio’ Čukarički, het-trik Pavlovića (video)

Hot sport 15.04.2016
Odigran je prvi meč 1. kola plej-ofa Superlige Srbije u kome je Čukarički sa 3:1 (2:1) savladao Borac iz Čačka. Čukarički je sada prvi pratilac Crvene zvezde u borbi za titulu. “Brđani” su na Banovom brdu sa 3:1 savladali Borac iz Čačka i… »
Marić: "Prva utakmica u plej-autu nosi posebnu težinu"

Marić: "Prva utakmica u plej-autu nosi posebnu težinu"

Sportske.net 15.04.2016
Strateg Novog Pazara Zoran Marić nada se da će njegovi izabranici savladati Jagodinu na startu plej-auta kako bi napravili bodovnu zalihu i sebi olakšali posao do kraja sezone. Trener fudbalera Novog Pazara Zoran Marić rekao je da izuzetno ceni ekipu… »
PAVLOVIĆEV HET–TRIK: Čukarički bolji od Borca na Banovom Brdu! (VIDEO)

PAVLOVIĆEV HET–TRIK: Čukarički bolji od Borca na Banovom Brdu! (VIDEO)

Sportski žurnal 15.04.2016
Andrija Pavlović puca iz svih oružja! Posle dva gola za Brđane u Subotici, sada je bio još raspoloženiji, i sa čak tri precizna hica dao ključan doprinos petoj uzastopnoj pobedi Čukaričkog. Čukarički – Borac 3:1 (2:1) Strelci: 1:0 - Pavlović… »
Pavlovićeva levica je kerozin Čukinog aviona, nespretni Bajić sapleo Zebre (VIDEO)

Pavlovićeva levica je kerozin Čukinog aviona, nespretni Bajić sapleo Zebre (VIDEO)

Mozzart sport 15.04.2016
Brđani slavili protiv Borca s 3:1, meč obeležio kiks golmana gostiju u 16. minutu. Ako i ostali mečevi plej-ofa budu kao ovaj prvi između Čukaričkog i Borca - čeka nas solidan fudbal u nastavku Superlige. Brđani su slavili s 3:1 (2:1) u meču u… »
Plej-of počeo TEŠKIM kiksom golmana Borca!

Plej-of počeo TEŠKIM kiksom golmana Borca!

Sportske.net 15.04.2016
Početak doigravanja u domaćem šampionatu obeležila je velika greška kojom je golman Borca Vladimir Bajić "častio" Čukarički na Banovom brdu. Prvi susret plej-ofa Superlige Srbije igra se u petak na Banovom brdu, a domaći Čukarički stigao je do… »

Vesti dana »