Povezane vesti
CRNO-BELA ISTORIJA: Pre 24 godine Partizan postao prvak Evrope
Sportski žurnal 16.04.2016
Generacija Partizana koja je zlatnim slovima ostala upisana u istoriju srpske i evropske košarke, pored junaka Aleksandra Đorđevića, činili su Predrag Danilović, strelac 22 poena u finalu i MVP završnog turnira, zatim Zoran Stevanović, Slaviša Koprivica… »
Na današnji dan: Partizan se popeo na krov Evrope, a Sale Đorđević ušao u legendu (video)
Hot sport 16.04.2016
Pre tačno 24 godine Partizan se popeo na krov Evrope neverovatnom pobedom protiv Huventuda 71:70 u "najluđoj" utakmici odigranoj u istoriji košarke na Starom kontinentu. “Još samo sam sekundi, dva poena prednosti za Špance...Đorđević… Tri poena, tri… »
Još samo osam sekundi do kraja, dva poena prednosti za Špance! Đorđević... (VIDEO)
Mozzart sport 16.04.2016
Na današnji dan pre 24 godine Saša Đorđević ubacio je čuvenu trojku Huventudu, a Partizan postao šampion Evrope u košarci... Pre tačno 24 godine generacija košarkaša Partizana predvođena sa klupe Željkom Obradovićem, a na terenu Aleksandrom Đorđevićem i… »
Na današnji dan: Đorđevićeva trojka, Žocov prvi pehar i Partizanova blistava istorija /video/
Sportal blic 16.04.2016
Tog 16. aprila sada već daleke 1992. godine košarkaši Partizana popeli su se na vrh Evrope. Zobacz na Youtube Ovaj datum ima posebno mesto u srcu svakog navijača ekipe iz Humske. Na pomen Đorđevića i one čuvene trojke u samoj završnici meča sa… »
Vesti dana »
Tragedija u Zemunu: Radnika obezbeđenja udario voz, oglasili se iz "Srbijavoza"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Zemlje se masovno povlače sa Evrovizije 2026. Najavljen bojkot nakon što je Izraelu dozvoljeno učešće na takmičenju
Blic pre 4 satijoš 3 povezane







