Povezane vesti

FED kup: Remi Srbije i Belgije posle prvog dana

FED kup: Remi Srbije i Belgije posle prvog dana

Dnevnik 16.04.2016
<p>Ženske teniske repezentacije Srbije i Belgije odigrale su nerešeno 1:1 posle prvog dana baraža za opstanak u Svetskoj B grupi FED kupa.</p>. Belgiji je izjednačujući poen u dvorani Aleksandar Nikolić donela Janina Vikmajer pobedom nad mladom… »
Krunićeva donela prednost Srbiji, Janina izjednačila

Krunićeva donela prednost Srbiji, Janina izjednačila

Politika 16.04.2016
Rezulatat Fed kup meča Srbija- Belgija posle prvog dana izjednačen – 1:1. Jovana Jakšić nije uspela da poveća prednost Srbije, pošto je sa 2:0 (7:5, 6:0) poražena od Janine Vikmajer u drugom meču. Naša teniserka u prvom setu parirala je… »
Ječmenica: Zadovoljna sam posle prvog dana, tek ćemo videti ko će na teren

Ječmenica: Zadovoljna sam posle prvog dana, tek ćemo videti ko će na teren

Sportal blic 16.04.2016
Selektorka ženske teniske reprezentacije Srbije Tatjana Ječmenica-Jevtić prokomentarisala je učinak svojih pulenki posle prvog dana baraža za ostanak u Drugoj svetskoj grupi. Foto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija Nakon dva meča sa Belgijankama je… »
Fed kup: Belgija izjednačila na 1:1

Fed kup: Belgija izjednačila na 1:1

RTV 16.04.2016
BEOGRAD - Teniska reprezentacija Belgije izjednačila je na 1:1 protiv Srbije u baražu za opstanak u Svetskoj grupi dva Fed kupa, pošto je danas Janina Vikmajer pobedila Jovanu Jakšić. Vikmajer je u slavila protiv Jakšićeve u dva seta - 7:5, 6:0. U… »
Jakšićeva: Naš timski duh može da pobedi Belgiju

Jakšićeva: Naš timski duh može da pobedi Belgiju

Sportal blic 16.04.2016
Srpska teniserka Jovana Jakšić rekla je da i dalje veruje u pobedu svoje reprezentacije protiv Belgije. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Srbija je povela protiv Belgije u baražu za opstanak u Svetskoj grupi dva Fed kupa, pošto je Aleksandra Krunić sa… »
Fed kup: Borbena Jovana izgubila, Belgija izjednačila

Fed kup: Borbena Jovana izgubila, Belgija izjednačila

Večernje novosti 16.04.2016
Mlada srpska teniserka odlično odigrala prvi set, posle čega je njen nivo igre pao, pa je iskusna Belgijanka donela poen svojoj selekciji - 7:5, 6:0. Hrabro je Jovana Jakšić odigrala protiv, 143 mesta bolje rangirane, Janine Vikmajer, ali nije uspela… »
Fed KUP: Jakšićeva poražena

Fed KUP: Jakšićeva poražena

Hot sport 16.04.2016
FED KUP: Srbija vodi protiv Belgije Prvi set započeo je obostranim gubitkom servisa, da bi teniserke uspele da sačuvaju svoje do sedmog gema, kada Belgijanka pravi drugi brejk, a zatim stiže i to 5:3. Jakšićeva potom osvaja svoj servis, pa vraća… »
Srbija - Belgija 1:1 u borbi za opstanak: Krunić pobedila Flipkens, Jakšić izgubila od Vikmajer

Srbija - Belgija 1:1 u borbi za opstanak: Krunić pobedila Flipkens, Jakšić izgubila od Vikmajer

Kurir 16.04.2016
Posle prvog dana borbe za opstanak u Svetskoj grupi B Fed kupa u beogradskoj hali "Aleksandar Nikolić" rezultat je nerešen: Srbija - Belgija 1:1. Aleksandra Krunić je u prvom meču pobedila Kirsten Flipkens 2:0 (6:4, 7:6), a onda je Jovana Jakšić… »
Fed kup: Posle prvog dana, Srbija – Belgija 1:1

Fed kup: Posle prvog dana, Srbija – Belgija 1:1

RTS 16.04.2016
Aleksandra Kurnić donela prednost Srbiji, pobedom nad Kirsten Flipkens od 2:0. Izjednačenje Belgiji donela je Janina Vikmajer, koja je istim rezultatom savladala Jovanu Jakšić. Teniska reprezentacija Belgije izjednačila je na 1:1 protiv Srbije u… »
Fed kup: Srbija vs Belgija 1:1

Fed kup: Srbija vs Belgija 1:1

N1 Info 16.04.2016
Srbija se bori za opstanak u Svetskoj grupi FED Kupa. Tatjana Ječmenica, inače selektor reprezentacije sigurno nije spavala u proteklih desetak dana. Ana Ivanović je saopštila da nije u mogućnosti da igra protiv Belgije, a gotovo je izvesno da više… »
Krunić donela vođstvo Srbiji, Vikmajer izjednačila prvog dana

Krunić donela vođstvo Srbiji, Vikmajer izjednačila prvog dana

Sportski žurnal 16.04.2016
Belgijska teniska reprezentacija izjednačila je u meču protiv Srbije u borbi za ostanak u Svetskoj B gupi Fed kupa zahvaljujući pobedi Janine Vikmajer nad Jovanom Jakšić od dva nula u setovima. Prvi set u duelu Jovane Jakšić i Janine Vikmajer bio… »
Fed kup: Posle prvog dana - 1:1

Fed kup: Posle prvog dana - 1:1

Vesti online 16.04.2016
Posle prvog dana Fed kupa meča Srbija - Belgija rezutlat je nerešen - 1:1. Aleksandra Krunić Vođstvo Srbiji donela je Aleksandra Krunić, koja je savladala Kirsten Flipkens sa 6:4, 7:6 (10:8). Iako slabije rangirana za 60. mesta u odnosu na Flipkens… »
Krunićeva pobedila u prvom meču FED kupa

Krunićeva pobedila u prvom meču FED kupa

Danas 16.04.2016
Beograd - Teniserka reprezentacije Srbije Aleksandra Krunić pobedila je u u okviru FED kupa bolje rangiranu belgijsku teniserku Kirsten Flipkens rezultatom 6:4, 7:6 (10:8). "Psihički je bio jako težak meč, glava mi je pulsirala i juče i danas..."… »
Fed kup: Jak otpor Jovane, ipak 1:1

Fed kup: Jak otpor Jovane, ipak 1:1

Mondo 16.04.2016
Belgija preko svoje najbolje igračice Janine Vikmajer izjednačila rezultat u dvorani "Aleksandar Nikolić". Jovana Jakšić većim delom meča je igrala kao da je od Janine Vikmajer na WTA listi ne razdvajaju 143 mesta, ali manjak tako jakih testova u… »
Bez iznenađenja: Jakšićeva izgubila od Vikmajerove

Bez iznenađenja: Jakšićeva izgubila od Vikmajerove

Sportal blic 16.04.2016
Jovana Jakšić, ipak, nije uspela da priredi iznenađenje i savlada Janinu Vikmajer. Belgijanka je slavila sa 7:5, 6:0 i tako poravnala rezultat posle prvog dana u baražu za ostanak u Drugoj svetskoj grupi: Srbija – Belgija 1:1. Foto: @JaksicJovana /… »
FED kup: Jovana Jakšić namučila favorizovanu Janinu, a onda ostala bez daha

FED kup: Jovana Jakšić namučila favorizovanu Janinu, a onda ostala bez daha

Srbija danas 16.04.2016
Belgija je trijumfom u drugom singlu, u baražu za opstanak u Svetskoj grupi FED kupa, izjednačila na 1:1. Jakšić - Vikmajer 0:2 (5:7, 0:6). Duel i Janine Vikmajer bio je interesantan samo prvi set. Samo pošto je naša teniserka dobro mučila 140… »
Krunićeva donela prvi bod Srbiji

Krunićeva donela prvi bod Srbiji

Beta 16.04.2016
Teniska reprezentacija Srbije povela je protiv Belgije u baražu za opstanak u Svetskoj grupi dva Fed kupa, pošto je Aleksandra Krunić danas u Beogradu pobedila Kirsten Flipkens. Krunićeva je u hali Aleksandar Nikolić bila bolja sa 2:0 u setovima… »
Aleksandra Krunić: Ponosna sam na sebe, ruka mi nije zadrhtala

Aleksandra Krunić: Ponosna sam na sebe, ruka mi nije zadrhtala

Sportal blic 16.04.2016
Kao i uvek maksimalno iskrena, Aleksandra Krunić je posle meča u kojem je Srbiju dovela u vođstvo protiv Belgije za ostanak u Drugoj svetskoj grupi, bila raspoložena za priču. Foto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija Aleksandra Krunić Izdržala je… »
Jankovićeva o Krunićevoj: Tresla sam se, Aleksandra je super odigrala!

Jankovićeva o Krunićevoj: Tresla sam se, Aleksandra je super odigrala!

Sportal blic 16.04.2016
Poznato lice u publici. Jelena Janković zbog povrede nije mogla da bude u sastavu reprezentacije, ali je došla da podrži drugarice. Foto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija Jelena Janković Stiskala je pesnicu i bodrila Aleksandru Krunić u meču protiv… »
Fed kup: Aleksandra donela prvi poen Srbiji

Fed kup: Aleksandra donela prvi poen Srbiji

Večernje novosti 16.04.2016
Srpska teniserka u prvom meču duela za opstanak u Svetskoj grupi dva savladala Kirsten Flipkens sa 6:4, 7:6 (10:8) i dovela našu zemlju u vođstvo. Jakšićeva sledeća. Srbija vodi protiv Belgije! U prvom meču za opstanak u Svetskoj grupi dva… »
FED KUP: Bravo Aleksandra, Srbija vodi 1:0!

FED KUP: Bravo Aleksandra, Srbija vodi 1:0!

Mozzart sport 16.04.2016
Naša teniserka bolja od Kirsten Flipkens - 6:4, 7:6. Srbija vodi sa 1:0 protiv Belgije u baražu za opstanak u Svetskoj B grupi Fed kupa! Naša Aleksandra Krunić u prvom meču dana savladala je Kirsten Flipkens rezultatom 2:0, po setovima 6:4, 7:6! U… »
Krunićeva za prednost Srbije!

Krunićeva za prednost Srbije!

Sportske.net 16.04.2016
Aleksandra Krunić donela je prednost Srbiji u duelu sa Belgijankama. U baražu za opstanak u svetskoj B grupi FED kupa Srbija je povela sa 1:0. Aleksandra Krunić je danas savladala Kirsten FLipkens sa 2:0 (6:4 i 7:6 (10:8)) i tako je Srbiji donela… »
Fed KUP: Srbija vodi protiv Belgije

Fed KUP: Srbija vodi protiv Belgije

Hot sport 16.04.2016
Iako je belgijska teniserka prva servirala, Krunićeva je osvojila prva dva gema i povela sa 2:0. Aleksandra je potom uspela da odbrani brejk loptu pri rezultatu 2:1. Kako do kraja prvog seta nije bilo više brejkova, prvi set je pripao našoj teniserki… »
Krunićeva: Strpljenje mi teško ide, ali sam srećna što meč nije otišao u treći set

Krunićeva: Strpljenje mi teško ide, ali sam srećna što meč nije otišao u treći set

Večernje novosti 16.04.2016
Dva dana me bolela glava i psihički mi je bilo teško da stojim na terenu, dobro je da je sve rešeno u dva seta. Hvala navijačima, nadam se da će ih još doći – priča Aleksandra. Uspela je Aleksandra Krunić da pobedi prvo sebe, a zatim i Kirsten… »
Fed kup: Bravo, Aleks! Srbija vodi 1:0

Fed kup: Bravo, Aleks! Srbija vodi 1:0

Mondo 16.04.2016
Aleksandra Krunić pružila odličnu partiju i pobedila bolje rangiranu Kirsten Flipkens. Aleksandra Krunić - Kirsten Flipkens 6:4, 7:6 (10:8), za vođstvo Srbije protiv Belgije u meču za opstanak u Svetskoj grupi Fed kupa! Možda neočekivan, ali… »
Krunićeva odlična protiv flipkensove: Srbija na dva koraka od ostanka u eliti

Krunićeva odlična protiv flipkensove: Srbija na dva koraka od ostanka u eliti

Sportal blic 16.04.2016
Beogradski maraton, sunce, derbi koji se igra nekoliko sati kasnije, Belgija koja nije specijalno atraktivan rival u Fed kupu... Sve su to bili faktori koji su uslovili da posećenost u hali „Aleksandar Nikolić“ bude jako slaba. Ali skoro 1.000… »
Krunićeva i Flipkens otvaraju takmičenje

Krunićeva i Flipkens otvaraju takmičenje

Danas 16.04.2016
U plej-ofu za opstanak u Svetskoj grupi B Fed kupa srpske teniserke dočekuju Belgijanke. Beograd - Plej-of za opstanak u Svetskoj grupi B Fed kupa između Srbije i Belgije, koji se igra ovog vikenda u beogradskoj hali "Aleksandar Nikolić”, počeće… »
Fed kup: Krunić protiv Flipkens na startu

Fed kup: Krunić protiv Flipkens na startu

Radio 021 16.04.2016
Duelom Aleksandre Krunić i Kirsten Flipkens danas počinje meč teniskih reprezentacija Srbije i Belgije, u plej-ofu za opstanak u Svetskog grupi B Fed kupa. Meč počinje u 13 časova u beogradskoj hali "Aleksandar Nikolić". Posle njih na teren će… »
Krunićeva: Najveći izazov mi je da ostanem smirena

Krunićeva: Najveći izazov mi je da ostanem smirena

Večernje novosti 15.04.2016
Trenutno sam prva tabla i treba da budem fokusirana. Konačno sam se oporavila i srećna sam zbog toga – kaže Aleksandra za „Novosti online“. Ne skida Aleksandra Krunić osmeh sa lica. Harizmatična srpska teniserka će imati veliki teret na svojim… »

Vesti dana »