Povezane vesti

Počuča: Nagodio sam se sa sudom oko učešća u sukobu u Ukrajini

Počuča: Nagodio sam se sa sudom oko učešća u sukobu u Ukrajini

Slobodna Evropa 20.04.2016
Bivši portparol Protivterorističke jedinice MUP-a Srbije Radomir Počuča izjavio je danas da se nagodio sa Višim javnim tužilaštvom zbog njegovog učešća u sukobu u Ukrajini na kaznu od godinu i po dana zatvora, uslovno na četiri godine. "To je… »
Počuča: Nagodio sam se, ne idem u zatvor zbog Ukrajine

Počuča: Nagodio sam se, ne idem u zatvor zbog Ukrajine

Slobodna Evropa 20.04.2016
Nekadašnji portparol Protivterorističke jedinice MUP-a Srbije Radomir Počuča izjavio je da je postigao sporazum sa Tužilaštvom da bude kažnjen uslovnom kaznom zatvora zbog učešća u sukobima u Ukrajini. Sporazumno priznanje krivice za kaznu od… »
Počuči uslovna zbog ratovanja u Ukrajini

Počuči uslovna zbog ratovanja u Ukrajini

Večernje novosti 20.04.2016
Bivši voditelj se nagodio oko kazne za učešće u oružanom sukobu u drugoj zemlji. RADOMIR Počuča, nekadašnji novinar i voditelj televizije Pink i bivši portparol Protivterorističke jedinice MUP-a Srbije, nagodio se u sredu sa Višim javnim… »
Počuči uslovna kazna za ratovanje u Ukrajini

Počuči uslovna kazna za ratovanje u Ukrajini

Politika 20.04.2016
Suđenje bivšem portparolu PTJ zbog poziva na linč aktivistkinja „Žene u crnom” odložen zbog nedolaska advokata. Radomir Počuča, bivši portparol Protivterorističke jedinice MUP-a i novinar, priznao je krivicu zbog učešća u ratnim sukobima u… »
Nagodio se: Počuča: Možda sistem misli da me kažnjava, meni je to u suštini priznanje

Nagodio se: Počuča: Možda sistem misli da me kažnjava, meni je to u suštini priznanje

Blic 20.04.2016
Bivši portparol Protivterorističke jedinice MUP-a Srbije Radomir Počuča izjavio je danas da se nagodio sa Višim javnim tužilaštvom zbog njegovog učešća u sukobu u Ukrajini na kaznu od godinu i po dana zatvora, uslovno na četiri godine. "To je… »
Počuča ne ide u zatvor, nagodio se s Tužilaštvom

Počuča ne ide u zatvor, nagodio se s Tužilaštvom

N1 Info 20.04.2016
Nekadašnji portparol Protivterorističke jedinice MUP-a Srbije Radomira Počuče kaže da je postigao nagodbu s Tužilaštvom da zbog učešća u sukobima u Ukrajini bude osuđen na godinu i po dana zatvora, s tim da se zatvorska kazna neće izvršiti… »
Počuča ne ide u zatvor, nagodio se s Tužilaštvom

Počuča ne ide u zatvor, nagodio se s Tužilaštvom

Pravda 20.04.2016
BEOGRAD - Nekadašnji portparol Protivterorističke jedinice MUP-a Srbije Radomira Počuče kaže da je postigao nagodbu s Tužilaštvom da zbog učešća u sukobima u Ukrajini bude osuđen na godinu i po dana zatvora, koja se pak neće izvršiti ukoliko… »
VIDEO: Počuča ne ide u zatvor, nagodio se sa Tužilaštvom

VIDEO: Počuča ne ide u zatvor, nagodio se sa Tužilaštvom

Radio 021 20.04.2016
Ročište u postupku protiv nekadašnjeg portparola Protivterorističke jedinice MUP-a Srbije Radomira Počuče, optuženog zbog ugrožavanja sigurnosti aktivistkinja i aktivista nevladine organizacije "Žene u crnom", odloženo je u Višem sudu u… »
Odloženo ročište zbog pretnji ženama u crnom: Počuča ekspresno izašao iz suda

Odloženo ročište zbog pretnji ženama u crnom: Počuča ekspresno izašao iz suda

Kurir 20.04.2016
Ročište u postupku protiv nekadašnjeg portparola Protivterorističke jedinice MUP Srbije Radomira Počuče, optuženog zbog ugrožavanja sigurnosti aktivistkinja i aktivista nevladine organizacije "Žene u crnom", odloženo je danas u Višem sudu u… »

Vesti dana »