Povezane vesti
Zidojče Cajtung o Beogradu na vodi: Obećane tri milijarde, u ugovoru 150 miliona
Nova ekonomija 20.04.2016
Najveći građevinski projekat od Drugog svetskog rata – ali bez javnog tendera. Obećane tri milijarde evra – ali je u ugovoru samo 150 miliona. I sve to samo nekoliko dana uoči izbora u Srbiji, piše „Zidojče cajtung". „Čovek je očigledno došao da priča o… »
Beograd na vodi: Pričaj mi o ljubavi
Dojče vele 20.04.2016
Najveći građevinski projekat od Drugog svetskog rata – ali bez javnog tendera. Obećane tri milijarde evra – ali je u ugovoru samo 150 miliona. I sve to samo nekoliko dana uoči izbora u Srbiji, piše „Zidojče cajtung“. „Čovek je očigledno došao da priča o… »
Vesti dana »

Oglasila se Uprava nakon navoda da je student prebačen u bolnicu: "I dalje je u zatvoru gde štrajkuje glađu"
NIN pre 11 minutajoš 41 povezana

Uhapšeni osumnjičeni za krađu alata i televizora u vrednosti od pet miliona dinara
Politika pre 47 minutajoš 44 povezane

Srbin ubio ženu i teško ranio ćerku: Horor u Beču: Policija u stanu zatekla jeziv prizor, počinalac presudio sebi u automobilu
Blic pre 37 minutajoš 25 povezanih

Čubrilo dao prognozu za naredne dane: Na mraz baš nismo računali, a od ovog datuma definitivno prelazimo na jesenji režim
Nova pre 3 satajoš 34 povezane