Povezane vesti
Dačić i Palma obećali minimalne penzije od 30.000 dinara
Blic 20.04.2016
Lideri koalicije SPS i JS Ivica Dačić i Dragan Marković Palma obećali su danas u Leskovcu penzije u najmanjem iznosu od 30.000 dinara i besplatno školovanje i lečenje. -Ako se za dve godine ne usvoji zakon o penzionerima po kome ni jedna penzija nesme da… »
Konvencija SPS i JS U Leskovcu: Dačić i Palma obećali besplatno školstvo i zdravstvo i penzije od 30
Kurir 20.04.2016
LESKOVAC - Lideri Socijalitičke parije Srbije (SPS) i Jedinstvene Srbije (JS) Ivica Dačić i Dragan Marković danas su u Leskovcu obećali gradjanima besplatno školstvo i zdravstvo i penzije ne manje od 30.000 dinara. Dačić, koji je na završnoj predizbornoj… »
Konvencija koalicije SPS-JS u Leskovcu
RTS 20.04.2016
Koalicija "Ivica Dačić-SPS-JS-Dragan Marković", održala je predizbornu konvenciju u Leskovcu, sa koje je poručeno da je "sve dobro što dolazi sa juga" i da taj kraj mora da bude najrazvijeniji deo Srbije. Skupu su prisustvovali lideri SPS Ivica Dačić i… »
Vesti dana »
FOTO, VIDEO Studenti prikupljaju potpise za izbore: U kampusu vreme prikupljanja potpisa produženo do 22h
Radio 021 pre 42 minutajoš 55 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA: Sastanak na Floridi – Tramp i Zelenski o mirovnom planu; Putin: Ako Kijev neće mirnim putem, rešićemo oružanim
RTV pre 7 minutajoš 41 povezana
uživo IZBORI NA KOSOVU I METOHIJI Do 17 sati glasalo 38,25 odsto birača, najveća izlaznost i dalje u srpskim sredinama
Euronews pre 7 minutajoš 51 povezana





