Povezane vesti

Dačić: Ako nas SNS pozove, spremni smo za saradnju

Dačić: Ako nas SNS pozove, spremni smo za saradnju

N1 Info 27.04.2016
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić kaže da još nije razgovarao sa liderom Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem o sastavu buduće Vlade Srbije. Dačić je za "Blic" kazao da su SPS i Jedinstvena Srbija (JS) spremne da… »
Dačić: Nisam razgovarao sa Vučićem o vladi

Dačić: Nisam razgovarao sa Vučićem o vladi

RTV 27.04.2016
BEOGRAD - Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da još nije razgovarao sa liderom Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem o sastavu buduće Vlade Srbije. 107. Dačić je za list "Blic" kazao da su SPS i… »
Ružić: Voleo bih da budem u opoziciji

Ružić: Voleo bih da budem u opoziciji

Novi magazin 27.04.2016
SPS još nije dobila poziv od lidera SNS Aleksandra Vučića da zajedno formiraju vladu, izjavio je potpredsednik SPS Branko Ružić, naglašavajući da bi takav poziv sada bio i preuranjen. "SPS će imati važnu ulogu, bili oni u opoziciji ili poziciji… »
Vučić ako zove mi smo tu! Dačić se otvoreno ponudio Vučiću!

Vučić ako zove mi smo tu! Dačić se otvoreno ponudio Vučiću!

Pravda 27.04.2016
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić kaže da još nije razgovarao sa liderom Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem o sastavu buduće Vlade Srbije. Dačić je za “Blic” kazao da su SPS i Jedinstvena Srbija (JS) spremne… »
Vučić ako zove mi smo tu! Dačić se otvoreno ponudio Vučiću

Vučić ako zove mi smo tu! Dačić se otvoreno ponudio Vučiću

Telegraf 27.04.2016
SPS i Jedinstvena Srbija (JS) spremne su da razgovaraju o nastavku saradnje sa naprednjacima ukoliko dobiju njihov poziv. Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić kaže da još nije razgovarao sa liderom Srpske napredne stranke (SNS)… »
Ružić: Voleo bih da budem u opoziciji

Ružić: Voleo bih da budem u opoziciji

Danas 26.04.2016
Voleo bih da budem u opoziciji. Red je da oni koji pobede imaju priliku da iskoriste i pokažu šta sve mogu da doprinesu državi, rekao je potpredsednik SPS Branko Ružić gostujući večeras na TV N1. On je naveo da SPS još nije dobila poziv od lidera… »

Vesti dana »