Povezane vesti

Dačić: Razmisliću o svemu

Dačić: Razmisliću o svemu

Dnevnik 29.04.2016
Svako ima pravo da pokreće pitanje mog opstanka u stranci i tome se neću protiviti, izjavio je predsednikSPS Ivica Dačić i poručio da će sam otići, ako SPS ne znači ništa. On za “Kurir” kaže da će mu dobro doći uskršnji praznici… »
Ivica Dačić za Kurir: Otići ću iz SPS!

Ivica Dačić za Kurir: Otići ću iz SPS!

Kurir 29.04.2016
Ako stranci ne značim ništa, sam ću otići, iskoristiću Vaskrs da razmislim o svemu, pa i o svojim daljim potezima. BEOGRAD - Lideru socijalista Ivici Dačiću drma se fotelja jer njegovi najbliži saradnici pokušavaju da ga svrgnu s tog mesta… »
U SPS demantuju da će smeniti Dačiča

U SPS demantuju da će smeniti Dačiča

Radio 021 29.04.2016
Lider socijalista Ivica Dačić izjavio je da će iskoristi Uskrs da razmisli "o svemu i o svojim daljim potezima" i da će otići iz SPS-a ako ne znači ništa toj stranci. Lider SPS- je rekao da svako ima pravo da pokreće pitanje njegovog opstanka u… »
Dačić: Idem iz SPS-a, ako ne značim ništa!

Dačić: Idem iz SPS-a, ako ne značim ništa!

Pravda 29.04.2016
BEOGRAD - Lider socijalista Ivica Dačić izjavio je da će iskoristi Vaskrs da razmisli "o svemu i o svojim daljim potezima" i da će otići iz SPS-a ako ne znači ništa toj stranci, piše danas Kurir. Povodom saznanja Kurira da se Dačiću "drma… »
Dačić: Odlazim ako SPS-u ne značim ništa

Dačić: Odlazim ako SPS-u ne značim ništa

Newsweek 29.04.2016
Dačiću se navodno "drma fotelja" jer njegovi najbliži saradnici pokušavaju da ga svrgnu, nezadovoljni rezultatima izbora. Lider socijalista izjavio je da će iskoristi Vaskrs da razmisli "o svemu i o svojim daljim potezima" i da će otići iz SPS-a… »
Dačić: Sam ću otići ako SPS-u ne značim ništa

Dačić: Sam ću otići ako SPS-u ne značim ništa

N1 Info 29.04.2016
Lider socijalista Ivica Dačić kaže da će iskoristi Vaskrs da razmisli "o svemu i o svojim daljim potezima" i da će otići iz SPS-a ako ne znači ništa toj stranci. Povodom saznanja lista "Kurir" da se Dačiću "drma fotelja" jer njegovi najbliži… »
Odlazim ako vam ne trebam!

Odlazim ako vam ne trebam!

Alo 29.04.2016
Kako stvari stoje, čini se da se u SPS-u sprema puč! Naime, prema saznanjima „Alo!“ iz vrha socijalista, pojedini nezadovoljni visoki funkcioneri stranke već pripremaju inicijativu za smenu lidera te stranke Ivice Dačića i njegovog zamenika… »

Vesti dana »