Povezane vesti

Bivši kapiteni partizana složni: Crno-beli zaslužuju više!

Bivši kapiteni partizana složni: Crno-beli zaslužuju više!

Hot sport 01.05.2016
Filip Filipović smatra da ovo nije sve i da Partizam može mnogo više: – Partizan nije pružio igru na svom prepoznatljivom nivou i to ga je koštalo ubedljivog poraza. Momci mnogo više vrede nego što poraz od 11 golova razlike govori. Očekivao sam… »
Vujasinović kritikuje posle poraza: Igrači su delimično ispunili moja očekivanja

Vujasinović kritikuje posle poraza: Igrači su delimično ispunili moja očekivanja

Sportal blic 01.05.2016
Trener vaterpolista Partizana Vladimir Vujasinović rekao je da su njegovi igrači u meču protiv Pro Reka delimično ispunili zadatke. Crno-beli su u devetom kolu B grupe Lige šampiona na Banjici izgubili 18:7. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija… »
LŠ: Pro Reko lako protiv Partizana

LŠ: Pro Reko lako protiv Partizana

Večernje novosti 01.05.2016
Crno-beli su poraženi kod kuće u 9. kolu grupe B Lige šampiona od favorita iz Italije – 7:18. Vaterpolisti Partizana izgubili su večaras u Beogradu od italijanskog Pro Reka sa ubedljivih 7:18 (1:3, 1:5, 2:4, 3:6) u devetom kolu Grupe B lige Lige… »
Srbi iz Pro Reka: Partizan može više

Srbi iz Pro Reka: Partizan može više

Mondo 01.05.2016
Pijetlović, Filipović, Prlainović i Mandić posle ubedljivog trijumfa na Banjici poručili da je poraz crno-belih od prvaka Evrope realno trebalo da bude blaži. Vaterpolo gigant Pro Reko pokazao je na meču Lige šampiona protiv Partizana zbog čega… »

Vesti dana »