Povezane vesti

Hamilton, ipak, žali: Mogao sam do pobede, ali morao sam da odustanem od napada

Hamilton, ipak, žali: Mogao sam do pobede, ali morao sam da odustanem od napada

Hot sport 01.05.2016
Luis Hamilton napravio je pravi podvig pošto je od 10. startnog mesta, došao do druge pozicije na kraju trke za Veliku nagradu Rusije u Sočiju. Vozač Meklarena bio je drugi iza klupskog kolege Nika Rozberga, ali je i pored toga žalio zbog propuštene… »
Nepobediv je! Rozbergu pripala i Velika nagrada Rusije

Nepobediv je! Rozbergu pripala i Velika nagrada Rusije

Mozzart sport 01.05.2016
Nemac najbrži u Sočiju, drugi je bio Luis Hamilton, treći Kimi Rajkonen. Ako je prošle sezone Luis Hamilton bio dominantan, ove izgleda da će to biti Niko Rozberg. Nemac je ubedljivom vožnjom osvojio Veliku nagradu Rusije i trijumfovao ispred… »
Rozberg pokorio i Rusiju

Rozberg pokorio i Rusiju

Vesti online 01.05.2016
Nemački vozač Niko Rozberg nezadrživo hita ka titulu u Formuli 1. On je pobedio u sve četiri trke ove sezone, a u nedelju je bio najbolji u Sočiju, na Velikoj nagradi Rusije. Vozač Mercedesa je imao i pol poziciju u Sočiju. Na čelu je bio od… »
Niko Rozberg - 100 od 100!

Niko Rozberg - 100 od 100!

Mondo 01.05.2016
Nemački vozač Niko Rozberg slavio i na četvrtoj trci od početka šampionata. Nesreća Fetela i podijum Hamiltona, uprkos lošoj startnoj poziciji. 100 od 100! Nemački vozač Niko Rozberg nije mogao bolje da počne sezonu. Na četvrtoj trci u ovoj… »
Rozbergu i četvrti trijumf ove sezone

Rozbergu i četvrti trijumf ove sezone

Politika 01.05.2016
SOČI - Vozač Mercedesa Niko Rozberg pobednik je trke za Veliku nagradu Rusije u okviru šampionata Formule 1. Nemac je na stazi u Sočiju ostvario četvrtu pobedu iz isto toliko trka ove sezone, a ukupno 18. u karijeri. Rozberg je potvrdio pol poziciju… »
Rozberg pobedio i u Rusiji

Rozberg pobedio i u Rusiji

Beta 01.05.2016
Vozač Mercedesa Niko Rozberg pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Rusije u Sočiju i ostvario četvrtu uzastopnu pobedu u šampionatu. Računajući i prošlu sezonu, Rozberg je vezao sedam pobeda, a danas je pobedio za jedan sat, 32 minuta… »
Formula 1: Niko Rosberg četvrti put najbrži ove sezone

Formula 1: Niko Rosberg četvrti put najbrži ove sezone

Al Jazeera 01.05.2016
Njemac u Mercedesu na stazi u Sočiju ostvario četvrtu pobjedu iz isto toliko utrka ove sezone, ukupno 18. u karijeri. Vozac Mercedesa Nico Rosberg pobjednik je nedjeljne utrke za Veliku nagradu Rusije, u okviru svjetskog prvenstva u Formuli 1. Nijemac… »

Vesti dana »