Povezane vesti

Ranijeri već postavio cilj za sledeću sezonu!

Ranijeri već postavio cilj za sledeću sezonu!

Sportske.net 03.05.2016
Napad na Ligu šampiona? Ma ne, to nije u njegovom stilu... Klaudio Ranijeri je ponedeljak proveo u Italiji, na večeri sa majkom, pratio je šta se dešava na "Stamford Bridžu". "Jasno da sam posle 0:2 bio malo razočaran, nada mi se probudila kada je… »
Blog uživo, video: Jagodina i ofk Beograd nadomak ispadanja iz Superlige

Blog uživo, video: Jagodina i ofk Beograd nadomak ispadanja iz Superlige

Kurir 03.05.2016
Sve o sportskim dešavanjima na jednom mestu, najnovije informacije, rezultati, najave predstojećih događaja. BEOGRAD - Dobrodošli na Kurir sport! Pratite najnovije vesti iz sveta sporta na jednom mestu. 21:08 - Dodić: Očekujem još bolju igru u… »
Ranijeri: Verovao sam, a ne verujem šta smo uspeli

Ranijeri: Verovao sam, a ne verujem šta smo uspeli

Mondo 03.05.2016
Trener Lestera istakao da je ponosan na igrače i na sve u klubu zbog osvajanja titule u Premijer ligi, ali i dodao da je verovao da će se u karijeri jednom dokopati velikog trofeja. Lester je napravio nešto o čemu je malo ko sanjao. Osvojio je titulu… »
Ranijeri: Ogroman uspeh, Lester će se sledeće sezone boriti za 10. mesto!

Ranijeri: Ogroman uspeh, Lester će se sledeće sezone boriti za 10. mesto!

Sportal blic 03.05.2016
Menadžer Lestera Klaudio Ranijeri rekao je nakon osvajanja titule u Premijer ligi da je oduvek znao da će u karijeri osvojiti šampionski trofej. Foto: Reuters Mural posvećen Klaudiju Ranijeriju Ranijeri je tokom karijere osvajao Kupove i izborio… »
Ranijeri: Znao sam da ću osvojiti titulu

Ranijeri: Znao sam da ću osvojiti titulu

N1 Info 03.05.2016
Klaudio Ranijeri je as 64 godine napravio najveći podvig u karijeri i ućutkao usta svim kritičarima. "Imam 64 godine, već se dugo borim, ali nijednog trenutka nisam prestao da verujem da ću osvojiti titulu. I dalje sam onaj kojeg su kritikovali u… »

Vesti dana »