Povezane vesti
Radnici propalih niških firmi sutra kreću peške iz Niša za Beograd
Nova ekonomija 03.05.2016
Radnici propalih niških firmi koji već godinama ne mogu da naplate zaostale plate, sutra pešice kreću za Beograd. Prema rečima organizatora protestnog marša Zorana Nešića, radnici će krenuti u Beograd kako bi od Vlade Srbije dobili pisanu potvrdu da… »
Marš niških radnika, pešice do Vlade Srbije
Radio 021 03.05.2016
Radnici propalih niških firmi koji već godinama ne mogu da naplate zaostale plate, sutra pešice kreću za Beograd. Prema rečima organizatora protestnog marša Zorana Nešića, radnici će krenuti u Beograd kako bi od Vlade Srbije dobili pisanu potvrdu da… »
Niški radnici kreću pešice za Beograd po plate
RTV 03.05.2016
NIŠ - Radnici propalih niških firmi koji već godinama ne mogu da naplate zaostale plate, okupiće se u sredu, 4. maja, ispred Gradske kuće, a potom će pešice krenuti u Beograd, saznaje Beta od organizatora protestnog marša Zorana Nešića. Prema njegovim… »
Marš gladi: Bivši radnik kreće pešice iz Niša za Beograd da bi tražio zaostale plate
Blic 03.05.2016
Bivši radnik fabrike MIN specijalna vozila Zoran Nešić krenuće sutra peške iz Niša za Beograd u znak protesta što ne može da naplati zaostale plate. On je pozvao bivše radnike da mu se priključe i kaže kako očekuje podršku svojih kolega na putu za… »
Vesti dana »

Tužilaštvo i sud u ratu, optužnice za smrt 16 ljudi u Novom Sadu nema
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 15 povezanih

Pojačana kontrola saobraćaja na putevima Srbije - za tri dana otkriveno 626 vozača pod dejstvom alkohola
N1 Info pre 2 satajoš 17 povezanih

Eskalacija sukoba između Izraela i Irana uz diplomatske napore i vojne pretnje
Naslovi.ai pre 43 minutajoš 173 povezane

Evroliga se širi na 20 klubova: Crvena zvezda, Partizan i Dubai dobili višegodišnje licence
Insajder pre 2 satajoš 31 povezana