Povezane vesti

ISPOVEST ČLANICE BANDE PINK PANTER (2): "Posle bekstva iz zatvora prvo sam popila ledeno pivo"

ISPOVEST ČLANICE BANDE PINK PANTER (2): "Posle bekstva iz zatvora prvo sam popila ledeno pivo"

Blic 06.05.2016
Olivera Ćirković (47), bivša košarkašica i članica bande “Pink Panter”, sada u grčkom zatvoru “Eleonas Tiva” izdržava 12-godišnju kaznu zbog pljački zlatara. Poznata je kao jedina žena koja je pobegla iz atinskog zatvora “Koridalo”… »
Ispovest članice Pink pantera (2 deo): U zatvoru nisam ni jela ni spavala 24 sata!

Ispovest članice Pink pantera (2 deo): U zatvoru nisam ni jela ni spavala 24 sata!

Kurir 06.05.2016
Bivšu košarkašicu Crvene zvezde Oliveru Ćirković očekuje suđenje za bekstvo iz zatvora u Grčkoj, gde izdržava kaznu od 12 godina zbog pljački. Članica međunarodnog ogranka ozloglašene grupe „Pink Panter“ i bivša košarkašica Crvene… »
Ispovest članice bande "Pink Panter": Kako sam pobegla iz grčkog zatvora

Ispovest članice bande "Pink Panter": Kako sam pobegla iz grčkog zatvora

Blic 05.05.2016
„Sine, pobeći ću iz zatvora. Doći ću kući i nikada se više nećemo razdvajati”, izgovorila je kao zavet Olivera Ćirković, 193 centimetra visoka bivša košarkašica Crvene zvezde, Panatinaikosa i Pankratija i najpoznatija članica bande… »

Vesti dana »