Povezane vesti
Zbog Kosova Srbija ima pet vrsta pasoša
Politika 06.05.2016
Posle najave EU da će Kosovo od jeseni biti na beloj šengenskoj listi, Marko Đurić traži da odluka o viznoj liberalizaciji važi za sve građane, uključujući i one koji imaju srpske pasoše. Povodom izjave komesara Evropske unije za migracije i unutrašnja… »
Kozarev: Ne diskriminisati Srbe na KiM
Novi magazin 06.05.2016
Zamenik direktora Kancelarije za Kosovo i Metohiju Dušan Kozarev izjavio je danas da nema potrebe za diskriminacijom onih građana na Kosovu i Metohiji, koji imaju pasoše koje im izdaje Koordinaciona uprava MUP-a Srbije. Kozarev je u izjavi novinarima… »
Politički predstavnici Srba o viznoj liberalizaciji za Kosovo: Srbi mogu biti diskriminisani zbog pasoša
Blic 05.05.2016
Preporuku Evropske komisije za ukidanje viza za putovanja građana Kosova u Šengensku zonu politički predstavnici Srba u institucijama u Prištini ocenili su danas kao korak napred, ali su ukazali i na to da kosovski Srbi mogu biti diskriminisani zbog… »
Vesti dana »

Struja poskupljuje 6,6% od oktobra, uz mere pomoći penzionerima i malim preduzećima
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 44 povezane

Ekološki ustanak: Miler svesno saučestvuje u isušivanju preostalih izvora slobode govora u Srbiji
Beta pre 31 minutajoš 89 povezanih

BLOG UŽIVO: Počeo protest ispred Filozofskog fakulteta u Novom Sadu: „Dođite da ga zajedno oslobodimo“
Nova pre 15 minutajoš 49 povezanih

Brnabić i Kopman o ključnim reformama i evrointegracijama
Serbian News Media pre 1 satjoš 30 povezanih