Povezane vesti
Vesli Klark: Rusi prete nuklearnim napadom
Mondo 07.05.2016
Bivši komandant združenih snaga NATO za Evropu Vesli Klark optužio je Rusiju da koristi pretnje nuklearnim napadom kako bi primorala NATO "na predaju". "Rusija greši ako očekuje da će se SAD predati u hipotetičkom konfliktu u kojem bi Moskva izvela… »
"Rusija preti nuklearnim napadom na NATO"
Vesti online 07.05.2016
Bivši visoki državni zvaničnik i general NATO-a Vesli Klark izjavio je da Rusija preti nuklearnim napadom na NATO kako bi primorala Alijansu na kapitulaciju. Prema njegovim rečima, Moskva računa na kapitulaciju Alijanse pretnjom nuklearnim napadom na… »
General Klark: Rusija sprema nuklearni udar na NATO alijansu!
Pravda 07.05.2016
VAŠINGTON - Penzionisani američki general Vesli Klark je rekao za Si En En da "Rusija razmatra mogućnost nuklearnog udara na NATO alijansu". Rusija računa na predaju NATO članica, kaže Klark. "Rusija vidi stvari na sledeći način. Izvršiće nuklearni udar… »
Vesti dana »

Vučić najavio moguće prevremene izbore – otkrio i kada bi mogao da podnese ostavku
RTK pre 2 satajoš 1 povezana

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

"Istočni stražar" Rute: Nato će ojačati odbranu na svom istočnom krilu
Kurir pre 2 satajoš 3 povezane