Povezane vesti

Komšija, izvinite, htela sam da se ubijem Strahuje se da će ostati nepokretna

Komšija, izvinite, htela sam da se ubijem Strahuje se da će ostati nepokretna

Kurir 09.05.2016
Neda Arnerić slomila tri pršljena, lekari kažu da bi zbog toga mogla da ceo život provede u kolicima. Neda Arnerić (63), koja je u nedelju uveče pala s trećeg sprata zgrade u Dubljanskoj ulici na beogradskom Vračaru, mogla bi do kraja života da… »
Reči Nede Arnerić komšiji koji joj je prvi pružio pomoć: Izvinite na ovome, molim vas ne spasavajte me!

Reči Nede Arnerić komšiji koji joj je prvi pružio pomoć: Izvinite na ovome, molim vas ne spasavajte me!

Večernje novosti 09.05.2016
Poznata glumica (63) pala sa terase svog stana na beogradskom Vračaru. Nije imala vidljive povrede, nije krvarila. Pomerala je ruke i noge. IZVINITE na ovome. Molim vas, ne spasavajte me! - Tu molbu je, dok je bila pri svesti, izgovorila Neda Arnerić… »
Neda Arnerić povredila kičmu, nije životno ugrožena

Neda Arnerić povredila kičmu, nije životno ugrožena

Politika 09.05.2016
Glumica Neda Arnerić koja je u nedelju oko 22.30. zadobila teže povrede posle pada sa terase porodičnog stana na trećem spratu u Dubljanskoj ulici i dalje se nalazi na odeljenu intenzivne nege Urgentnog centra u Beogradu. Arnerićeva je pala na limeni… »
Neda Arnerić povredila kičmu, nije životno ugrožena

Neda Arnerić povredila kičmu, nije životno ugrožena

Radio 021 09.05.2016
Neda Arnerić nije životno ugrožena i lekari predviđaju oporavak, rečeno je za "Nedeljnik" u Urgentnom centru gde je glumica smeštena na odeljenje šoka. Kako navode, čuvena glumica se dobro oseća. Osim toga, oni navode i da će u policijskom… »
Tragedija u Beogradu! Neda Arnerić pokušala da se ubije? - pala sa trećeg sprata!? (video)

Tragedija u Beogradu! Neda Arnerić pokušala da se ubije? - pala sa trećeg sprata!? (video)

Pravda 09.05.2016
BEOGRAD - Srpska glumica Neda Arnerić (63) pala je sinoć oko 22.20 časova, sa trećeg sprata zgrade u Dubljanskoj ulici 11 na Vračaru u kojoj živi. Prema nezvaničnim informacija Neda Arnerić je pala sa terase, sa visine od 10 metara na metalni… »
Neda Arnerić se oporavlja nakon pada sa terase

Neda Arnerić se oporavlja nakon pada sa terase

RTS 09.05.2016
Glumica Neda Arnerić povredila kičmu prilikom pada sa visine, saopštio Klinički centar Srbije. RTS nezvanično saznaje da je Arnerićeva povređena pri padu sa terase stana u kojem živi, na trećem spratu zgrade na Vračaru. Kako saznajemo u… »
Neda Arnerić se oporavlja od povreda

Neda Arnerić se oporavlja od povreda

Danas 09.05.2016
Glumica Neda Arnerić se oporavlja od teških povreda i nije životno ugrožena, rečeno je u Kliničkom centru. Ona je juče dovezena u Urgentni centar jer je pala sa trećeg sprata dok je, kako je saopšteno medijima, prostirala veš na svojoj terasi u… »
Neda Arnerić nije životno ugrožena

Neda Arnerić nije životno ugrožena

SEEbiz 09.05.2016
BEOGRAD - Neda Arnerić nije životno ugrožena i lekari predviđaju oporavak, rečeno je za "Nedeljnik" u Urgentnom centru, gde je glumica smeštena na odeljenje šoka. Kako navode, čuvena glumica se dobro oseća. Osim toga, oni navode i da će u… »
Neda Arnerić teško povređena u padu sa terase!

Neda Arnerić teško povređena u padu sa terase!

Mondo 09.05.2016
Glumica je smeštena u šok-sobu Urgentnog centra, potvrđeno je MONDU u toj ustanovi. Foto: YouTube Glumica je prebačena u Urgentni centar nakon pada sa terase na trećem spratu zgrade u Dubljanskoj ulici u Beogradu. MONDU je potvrđeno da je… »
Neda Arnerić pala sa terase svog stana, u toku dijagnostika povreda

Neda Arnerić pala sa terase svog stana, u toku dijagnostika povreda

Novi magazin 09.05.2016
Glumica Neda Arnerić zadobila je teške telesne povrede prilikom pada sa terase svog stana u Beogradu, preneli su danas mediji. Glumica je zadobila prelom petog vratnog pršljena, prvog lumbalnog i dvanaestog grudnog pršljena. Nedi Arnerić se lekarska… »
Nedin Komšija: Čuo sam jeziv krik, spasavao sam je daskom za peglanje!

Nedin Komšija: Čuo sam jeziv krik, spasavao sam je daskom za peglanje!

Kurir 09.05.2016
BEOGRAD - Čuo sam jeziv krik i prasak, ispričao je za Kurir komšija Nede Arnerić s prvog sprata A. N. koji je učestvovao u spasavanju poznate glumice. Ona je kasno sinoć pala sa terase svog stana, koji se nalazi na trećem spratu zgrade u… »
Evo šta je Nedu Arnerić spaslo od sigurne smrti nakon pada! (video)

Evo šta je Nedu Arnerić spaslo od sigurne smrti nakon pada! (video)

Pravda 09.05.2016
Krov antikvarnice na koji je sinoć pala glumica Neda Arnerić, kada je zadobila teške telesne povrede, nalazi se na oko šest metara ispod njene terase, a osim što je ulubljen, na njemu nema drugih tragova. Zahvaljujući krovu glumica je ostala živa… »
"ČUO SE JE JEZIV KRIK": Komšija Nedu spasavao uz pomoć daske za peglanje

"ČUO SE JE JEZIV KRIK": Komšija Nedu spasavao uz pomoć daske za peglanje

Press 09.05.2016
Komšija Nede Arnerić, koji stanuje na prvom spratu njene zgrade delimično je zaslužan za spasavanje života poznate glumice. Foto:srbijadanas.rs Kako je A.N, Nedin sused i lekar po zanimanju ispričao, u trenutku kada se dogodila nesreća on je sedeo… »
Neda Arnerić primljena u Urgentni sa teškim povredama

Neda Arnerić primljena u Urgentni sa teškim povredama

N1 Info 09.05.2016
Glumica Neda Arnerić povređena je pri padu sa terase na trećem spratu zgrade u kojoj živi. Glumica je zadobila teške telesne povrede. Klinički centar Srbije saopštio je danas da je u toku dijagnostika povreda glumice. Kako se navodi u saopštenju… »
Neda Arnerić teško povređena prilikom pada sa terase

Neda Arnerić teško povređena prilikom pada sa terase

Slobodna Evropa 09.05.2016
Glumica Neda Arnerić zadobila je teške telesne povrede prilikom pada sa terase svog stana u Beogradu, preneli su danas mediji. Glumica je zadobila prelom petog vratnog pršljena, prvog lumbalnog i dvanaestog grudnog pršljena.Nedi Arnerić se lekarska… »
Video i foto Ovo je terasa sa koje je pala Neda Arnerić

Video i foto Ovo je terasa sa koje je pala Neda Arnerić

Kurir 09.05.2016
BEOGRAD - Srpska glumica Neda Arnerić (63) teško je povređena sinoć oko 22.30 časova kada je pala sa terase svog stana u Dubljanskoj ulici 11 na Vračaru. Prema prvim rezultatima istrage Neda Arnerić je pala sa visine od 10 metara na metalni limeni… »
Pala sa trećeg sprata: Nedi Arnerić povređena 3 pršljena, bori se za život

Pala sa trećeg sprata: Nedi Arnerić povređena 3 pršljena, bori se za život

Kurir 09.05.2016
BEOGRAD - Srpska glumica Neda Arnerić (63) pala je sinoć oko 22.20 časova, sa trećeg sprata zgrade u Dubljanskoj ulici 11 na Vračaru u kojoj živi. Prema nezvaničnim informacija Neda Arnerić je pala sa terase, sa visine od 10 metara na metalni… »
MUŽ NEDE ARNERIĆ: Pala je dok je prostirala veš na terasi

MUŽ NEDE ARNERIĆ: Pala je dok je prostirala veš na terasi

Press 09.05.2016
Poznata glumica se trenutno nalazi u šok odeljenju Urgentnog centra, gde joj se ukazuje pomoć. Foto:blic.rs Poznata srpska glumica Neda Arnerić (63) sa teškim telesnim povredama sinoć je primljena u Urgentni centar. Glumica je zadobila prelome tri… »
Neda Arnerić pala sa trećeg sprata:Lekari se bore ze njen život

Neda Arnerić pala sa trećeg sprata:Lekari se bore ze njen život

Press 09.05.2016
Neda Arnerić je sinoć pala sa terase. Foto:cdm.me Glumica Neda Arnerić je sinoć pala sa trećeg sprata zgrade na Vračaru. Kako saznajemo, poznata glumica pala je sa prozora svog stana u Dubljanskoj ulici. Ona je nakon pada teško povređena, a hitno… »
Nedin muž: Prostirala je veš, a onda sam čuo pad

Nedin muž: Prostirala je veš, a onda sam čuo pad

Kurir 09.05.2016
Srpska glumica Neda Arnerić (63) pala je sinoć oko 22.20 časova, sa trećeg sprata zgrade u Dubljanskoj ulici 11 na Vračaru u kojoj živi. Prema nezvaničnim informacija Neda Arnerić je pala sa terase, sa visine od 10 metara na metalni limeni krov… »
Neda Arnerić teško povređena pri padu sa terase

Neda Arnerić teško povređena pri padu sa terase

SEEbiz 09.05.2016
BEOGRAD - Poznata srpska glumica Neda Arnerić (63) sa teškim telesnim povredama sinoć je primljena u Urgentni centar. Glumica je zadobila prelom petog vratnog pršljena, prvog lumbalnog i dvanaestog grudnog pršljena. Neda Arnerić se trenutno nalazi… »

Vesti dana »