Povezane vesti

Stravične slike sa mesta nesreće: Ovde je pala Neda Arnerić sa više od šest metara visine! (video) (FOTO)

Stravične slike sa mesta nesreće: Ovde je pala Neda Arnerić sa više od šest metara visine! (video) (FOTO)

Telegraf 09.05.2016
Da nije bilo te antikvarnice, Neda bi pala na beton, s visine od oko deset metara. Krov antikvarnice na koji je sinoć pala glumica Neda Arnerić, kada je zadobila teške telesne povrede, nalazi se na oko šest metara ispod njene terase, a osim što je… »
"Imala je sreće": Lekari najavljuju oporavak Nede Arnerić!

"Imala je sreće": Lekari najavljuju oporavak Nede Arnerić!

Telegraf 09.05.2016
Glumica je smeštena u Urgentnom centru, na odeljenje šoka, gde su lekari rekli da je imala sreće. Neda Arnerić nije životno ugrožena i lekari joj predviđaju oporavak, a glumica se dobro oseća. REKLA JE SAMO – “IZVINITE, PUSTITE ME”: Ispovest… »
Klinički centar potvrdio kakve tačno povrede ima Neda Arnerić posle jezivog pada!

Klinički centar potvrdio kakve tačno povrede ima Neda Arnerić posle jezivog pada!

Telegraf 09.05.2016
Zbog mogućih komplikacija glumica se nalazi na odeljenju intenzivne terapije Urgentnog centra. Glumica Neda Arnerić je prilikom pada sa visene povredila kičmu, saopštio je danas Klinički centar Srbije. REKLA JE SAMO – “IZVINITE, PUSTITE ME”… »
Muž slavne glumice: Moja Neda nije pokušala da se ubije!

Muž slavne glumice: Moja Neda nije pokušala da se ubije!

24 Sata 09.05.2016
Suprug Nede Arnerić je ispričao šta se desilo sinoć uoči Nedinog pada sa terase. - Neda je juče došla sa poslovnog sastanka povodom snimanja neke serije, i požalila se da je umorna. Zajedno smo gledali Đokovićev meč na televiziji, nakon čega… »

Vesti dana »