Povezane vesti

Glumici se stanje poboljšalo: Neda Arnerić van životne opasnosti

Glumici se stanje poboljšalo: Neda Arnerić van životne opasnosti

Story 09.05.2016
Doktori su utvrdili da je glumica prilikom pada zadobila teške povrede. Neda je zadobila prelom jednog vratnog pršljena, jednog kičmenog i jednog grudnog pršljena... Poznata srpska glumica Neda Arnerić (63) sa teškim telesnim povredama sinoć je… »
Komšija Nede Arnerić zabrinuto ispričao: Čuo sam jeziv krik i prasak...

Komšija Nede Arnerić zabrinuto ispričao: Čuo sam jeziv krik i prasak...

Story 09.05.2016
Komšija Nede Arnerić, koja je kasno sinoć pala sa terase svog stana, učestvovao je u spasavanju glumice... Komšija A. N. učestvovao je u spasavanju poznate glumice Nede Arnerić, koja je kasno sinoć pala sa terase svog stana, koji se nalazi na… »
Glumica Neda Arnerić pala sa terase, sa teškim povredama primljena u Urgentni centar!

Glumica Neda Arnerić pala sa terase, sa teškim povredama primljena u Urgentni centar!

Svet & Skandal 09.05.2016
Glumica Neda Arnerić zadobila je teške telesne povrede, kada je sinoć pala sa terase svoga stana, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u Dubljanskoj ulici. Prilikom pada na limeni krov prizemnog lokala, glumica je zadobila povrede u vidu… »
Muž Nede Arnerić u šoku: Izašla je da prostire veš, a onda sam čuo pad

Muž Nede Arnerić u šoku: Izašla je da prostire veš, a onda sam čuo pad

Story 09.05.2016
Suprug poznate glumice je zabrinut za njeno zdravlje i još uvek je zatečen nesrećom koja se dogodila. Neda Arnerić se trenutno nalazi na šok odeljenju u Urgentnom centru, gde joj se ukazuje lekarska pomoć. Neda Arnerić: Od života tražim samo… »

Vesti dana »