Povezane vesti
Mediji: Dragan Marović potpisao priznanje o krivici
Slobodna Evropa 12.05.2016
Dragan Marović, brat visokog funkcionera Demokratske partije socijalista Svetozara Marovića, potpisao je u srijedu sporazum o priznanju krivice sa Specijalnim tužilaštvom za tri afere u Budvi i u petak bi trebao bitipušten na slobodu. Kako "Pobjeda"… »
Dragan Marović se nagodio sa tužilaštvom
Press 12.05.2016
Nakon sporazuma Miloša Marovića sa tužilaštvom o priznanju krivice sporazumeo se i njegov stric Dragan Marović, dok će Svetozar Marović, Milošev otac i Draganov brat, još ostati u pritvoru. foto: tanjug.rs Nakon sporazuma Miloša Marovića sa… »
Brat Svetozara Marovića sklopio sporazum sa tužilaštvom, sutra na slobodi
Blic 12.05.2016
Dragan Marović, brat visokog funkcionera Demokratske partije socijalista (DPS) Svetozara Marovića, potpisao je sporazum o priznanju krivice sa Specijalnim tužilaštvom za tri afere u Budvi i sutra bi trebalo da bude pušten na slobodu, javili su… »
Vesti dana »

Đoković ušao nervozno u meč sa Mozetijem, probudila ga svađa sa sudijom, a Italijan tada nije imao šansu
Euronews pre 37 minutajoš 15 povezanih

Vučić i Fon der Lajen o reformama na putu Srbije ka EU, ali i tvrdnjama da je korišćen 'zvučni top'
BBC News pre 1 minutjoš 9 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Četvrt veka vladavine Putina; Tramp: Možda kupuje vreme, to sam u prošlosti radio i ja
RTV pre 7 minutajoš 7 povezanih

Novo naoblačenje sa kišom i pljuskovima – temperatura do 18 stepeni
RTS pre 38 minutajoš 8 povezanih

Studenti za danas najavili tročasovnu blokadu Brankovog mosta u Beogradu: „Svi do mosta jer je dosta“
N1 Info pre 30 minutajoš 5 povezanih