Povezane vesti

Dačić: Nisam odobrio koaliciju sa demokratama, biće posledica!

Dačić: Nisam odobrio koaliciju sa demokratama, biće posledica!

Vesti online 13.05.2016
Predsednik SPS-a Ivica Dačić tvrdi da svojim stranačkim kolegama nije dao odobrenje za sklapanje koalicije sa Demokratskom strankom na opštini Stari grad, prenose agencije. - Ja sam predsednik stranke, a odluku o tome doneće Gradski odbor SPS. Ako je… »
Dačić: Nisam dao amin za vlast sa demokratama

Dačić: Nisam dao amin za vlast sa demokratama

Danas 13.05.2016
Beograd - Ako je neki pojedinac nastupio samostalno snosiće posledice, izjavio je za Kurir predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić, povodom vesti da će socijalista Nenad Borovčanin biti zamenik predsednika opštine Stari Grad Marka… »
SPS na vlasti sa DS Dačić: Kazniću moje koji su pomogli demokrate!

SPS na vlasti sa DS Dačić: Kazniću moje koji su pomogli demokrate!

Kurir 13.05.2016
Marko Bastać izabran ponovo za predsednika opštine Stari grad uz pomoć socijalista, što je naljutilo lidera te partije. Funkcioner Demokratkse stranke Marko Bastać novi je predsednik opštine Stari grad, odlučeno je na jučerašnjoj konstitutivnoj… »
DS (i) sa Šešeljem formirao vlast u Starom gradu

DS (i) sa Šešeljem formirao vlast u Starom gradu

SEEbiz 13.05.2016
BEOGRAD - Dok se u nekim lokalnim parlamentima odigravaju drame u borbi za formiranje vladajuće većine, u beogradskoj opštini Stari grad došli su do neuobičajenog rešenja. Vlast nisu formirale koalicije nego odbornici iz skoro svih stranaka. Na… »
Marko Bastać novi predsednik opštine Stari grad

Marko Bastać novi predsednik opštine Stari grad

Danas 12.05.2016
Na konstitutivnoj sednici izabrani organi opštinske vlasti. Marko Bastać, nosilac liste Demokratske stranke "Čuvari Starog grada", izabran je tajnim glasanjem za novog predsednika opštine Stari grad, a na mesto njegovog zamenika izabran je Nenad… »

Vesti dana »