Povezane vesti
Dve politike, na dve bine, obe za Republiku Srpsku
Dnevnik 14.05.2016
Dva skupa održana u Banjaluci u isto vreme – „Srcem za Srpsku - Stop izdaji!” u organizaciji aktuelne vlasti RS, i opozicioni. „Oslobodimo Srpsku”, završeni su bez incidenata. Na prvom skupu na Trgu Krajine predsednik Republike Srpske Milorad… »
Banjaluka: Završen miting i kontramiting, nije bilo sukoba
Danas 14.05.2016
Banjaluka, Beograd - U glavnom gradu Republike Srpske završen je protest opozicije tog BH entiteta, čije pristalice su se okupile u Parku Mladen Stojanović, a pre toga i kontramiting vladajućeg SNSDS-a Milorada Dodika i njegovih pristalica na… »
Banjaluka: Dve politike na dve bine za Republiku Srpsku
Novi magazin 14.05.2016
U Banjaluci su danas održana dva skupa, "Srcem za Srpsku-Stop izdaji!" u organizaciji vlasti, i "Oslobodimo Srpsku", u organizaciji opozicije, a sa bina su na samom početku razmenjene i poruke i pozdravi. Sa Trga Krajine, pristalice vlasti su uputile… »
Dodik: RS je država, a bez države nema slobode
Dnevnik 14.05.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je danas da je RS država, da je sposobna da se brani demokratskim sredstvima, a da se mitingom "Srcem za Srpsku" brani od izdaje. "Danas branimo RS od unutrašnje izdaje, a izdaja je kad odete u Sarajevo… »
Vesti dana »
Tužilaštvo u Novom Sadu pokrenulo istragu za korupciju u vezi sa rekonstrukcijom Železničke stanice
N1 Info pre 1 satjoš 7 povezanih
Katarina Petrović: Studenti traže vladavinu prava, a zaposleni u MUP zato i postoje
Radio sto plus pre 4 satijoš 5 povezanih
Ministarka prosvete sa direktorima beogradskih škola u štrajku o mogućnostima normalizacije nastave
Beta pre 58 minutajoš 23 povezane
RHMZ objavio najavu za celu nedelju: Od sutra na snazi žuti meteoalarm
Nova pre 3 satajoš 16 povezanih