Povezane vesti
Policija ispred zgrade u kojoj se desila porodična tragedija: Muž ubio ženu pa pokušao da se ubije? (video)
Telegraf 16.05.2016
Na licu mesta se nalaze ekipe policije koje vrše uviđaj i ne dozvoljavaju nikom da priđe ulazu u zgradu u kojoj je ovaj bračni par živeo. U Ustaničkoj ulici 118 na Konjarniku jutros nešto malo pre devet sati došlo je do ubistva i pokušaja… »
Miroljub je danas trebalo da ide kod psihijatra: Umesto toga, desila se strašna tragedija (FOTO) (video)
Telegraf 16.05.2016
Snežana je pronađena u krvi u kuhinji, a navodno je bila izbodena oko 30 puta. Prema za sada još uvek nepotvrđenim informacijama, Miroljub Petrović (63) je danas trebalo da krene na lečenje kod psihijatra, zbog čega je i došao u Beograd iz Vranja… »
Potresne slike na Konjarniku: Izneseno telo ubijene Snežane (FOTO) (video)
Telegraf 16.05.2016
Mrtvozornici i policija su pre nekoliko momenata iz stana u Ustaničkoj ulici na Konjarniku izneli telo ubijene Snežane Radivojević Petrović. Mrtvozornici i policija izneli su telo Snežane Radivojević Petrović (57) koju je njen suprug Miroljub… »
Vesti dana »

(VIDEO) Studenti blokirali ulaze u Skupštinu grada Novog Sada, pozivaju građane da im se pridruže
N1 Info pre 21 minutajoš 3 povezane

"Policija nikada nije koristila nezakonita sredstva": Oglasio se Dačić: Mup ne poseduje ni "Vortex Ring Gun", ni "Vortex Cannon"
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

Tužilaštvo formiralo predmet o slučaju "zvučni top": Ispituje masovni incident tokom protesta u Ulici kralja Milana
Blic pre 4 satijoš 2 povezane