Povezane vesti
Bivši direktor Simpa izbo ženu 35 puta: Tata, šta ti je mama skrivila?!
Kurir 17.05.2016
Bivši direktor u „Simpu“ iz Vranja Miroljub Petrović (63) ubio suprugu Snežanu (57). Pokušao da se otruje lekovima. Miroljub Petrović (63), bivši komercijalni direktor „Simpa“ iz Vranja, ubio je suprugu Snežanu (57) kad ju je s najmanje 35 puta nožem ubo… »
Ženu 50 puta ubo nožem, pa popio pilule: Miroljub Petrović iz Vranja u Beogradu iskasapio suprugu Snežanu
Blic 17.05.2016
Miroljub Petrović (63) iz Vranja juče je u Beogradu nasmrt izbo nožem suprugu Snežanu (57). Posle pedesetak uboda nožem, Miroljub se odmakao od nepomičnog tela supruge, uzeo bočicu antidepresiva i popio ih u nameri da se ubije. Zločin se dogodio u stanu… »
Masakrirao ženu sa 40 uboda nožem
Vesti online 17.05.2016
Miroljub Petrović (63) ubio je juče ujutro nožem suprugu Snežanu Radivojević Petrović (57) u zgradi u beogradskoj Ustaničkoj ulici u voždovačkom naselju Šumice. Nesreća se dogodila oko 8.45, a prema nezvaničnim informacijama, Miroljub je suprugu ubo više… »
Vesti dana »
Poslanici nakon pauze nastavili raspravu o amandmanima na pravosudne zakone
Beta pre 21 minutajoš 35 povezanih
Paunović: Nema elemenata za istragu o navodnoj simulaciji upotrebe zvučnog topa
Beta pre 4 satijoš 12 povezanih
Gledajte UŽIVO Dan uživo: Targetiranje i pretresi zbog "zvučnog topa"
N1 Info pre 1 satjoš 25 povezanih
Šesnaest godina od kraha Srbije protiv Australije: Promašaji, Antićev bes i Mundijal koji još boli
RTS pre 50 minutajoš 34 povezane
Novosađani, biće još toplije: Narednih dana porast temperature, za vikend do 37 stepeni
Radio 021 pre 3 satajoš 32 povezane



