Povezane vesti

BRAVO: Stjepanović vicešampion Evrope!

BRAVO: Stjepanović vicešampion Evrope!

Vesti online 18.05.2016
Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović osvojio je srebro na Evropskom prvenstvu u Londonu u trci na 200 metara slobodno. Naš as može da žali za zlatom. Bio je na prvom mestu na svim okretanjima, ali je posustao u poslednjih destak metara. On je… »
Srebro zlatnog momka

Srebro zlatnog momka

Politika 18.05.2016
Velimir Stjepanović u uzbudljivoj završnici stigao do drugog mesta na 200 slobodno na EP u Londonu. – Srpski as štopericu zaustavio na 1:46,26, slavio Holanđanin Feršuren sa 1:46,02. – Medalja je uspeh, ali sam iskreno razočaran. Od našeg… »
Stjepanović: Nisam zadovoljan, ovako neće smeti u Riju

Stjepanović: Nisam zadovoljan, ovako neće smeti u Riju

Sportski žurnal 18.05.2016
Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović izjavio je da nije zadovoljan osvajanjem srebrne medalje na Evropskom prvenstvu u Londonu u disciplini 200 metara slobodnim stilom. – Dao sam sve od sebe. Ali, ovo nije bio moj dan, niti moja trka. Nisam… »
Stjepanović: "Hteo sam bolje i brže"

Stjepanović: "Hteo sam bolje i brže"

Sportske.net 18.05.2016
Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović oglasio se na "Tviteru" nakon što je u Londonu osvojio srebrnu medalju na 200 metara slobodno. Srpski plivač Velimir Stjepanović napisao je na "Tviteru" da je hteo više na Evropskom prvenstvu u Londonu, ali… »
Sjajni Velja do srebra!

Sjajni Velja do srebra!

Mondo 18.05.2016
Srpski plivač Velimir Stjepanović osvojio je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Londonu u disciplini 200 metara slobodnim stilom. Bravo! Najbolji srpski plivač Velimir Velja Stjepanović osvojio je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Londonu… »
Velja samokritičan: Nije moj dan, moja trka...

Velja samokritičan: Nije moj dan, moja trka...

Mondo 18.05.2016
Srpskom plivaču Velji Stjepanoviću je "za dlaku" izmakla odbrana zlatne medalje, a on je bio vrlo samokritičan nakon trke i osvajanja srebra, pa je kazao da je nezadovoljan. Najbolji srpski plivač Velimir Velja Stjepanović nije uspeo da odbrani… »
Udovičić čestitao srebro Stjepanoviću

Udovičić čestitao srebro Stjepanoviću

Sportske.net 18.05.2016
Ministar sporta i omladine Srbije Vanja Udovičić čestitao je danas plivaču Velimiru Stjepanoviću osvajanje srebrne medalje na Evropskom prvenstvu u Londonu. Velimir Stjepanović je danas u Londonu osvojio srebrnu medalju na 200 metara slobodno… »
Stjepanoviću srebro u Londonu

Stjepanoviću srebro u Londonu

Radio 021 18.05.2016
Srpski plivač Velimir Stjepanović osvojio je danas srebrnu medalju na 200 metara slobodno na Evropskom prvenstvu u Londonu, pošto je deonicu prešao za minut, 46 sekundi i 26 stotinki. Stjepanović nije tako odbranio evropsko zlato osvojeno pre dve… »
EP - Velja izgubio zlato u fotofinišu!

EP - Velja izgubio zlato u fotofinišu!

Sportske.net 18.05.2016
Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović osvojio je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Londonu u trci na 200 metara slobodnim stilom. Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović još jednom je obradovao naciju medaljom na velikom takmičenju… »
Ep u plivanju: Srebrna medalja za Stjepanovića u Londonu

Ep u plivanju: Srebrna medalja za Stjepanovića u Londonu

Hot sport 18.05.2016
Srpski plivač Velimir Stjepanović osvojio je danas srebrnu medalju na 200 metara slobodno na Evropskom prvenstvu u Londonu, pošto je deonicu prešao za minut, 46 sekundi i 26 stotinki. Stjepanović nije tako odbranio evropsko zlato osvojeno pre dve… »
Dramatičan finiš: Kako je Velimir Stjepanović uzeo srebro u trci na 200 metara u Londonu!

Dramatičan finiš: Kako je Velimir Stjepanović uzeo srebro u trci na 200 metara u Londonu!

24 Sata 18.05.2016
Naš plivač Velimir Stjepanović osvojio je evropsko srebro u finalnoj trci na 200 metara slobodnim stilom na šampionatu "starog kontinenta" u Londonu. Stjepanović nije odbranio titulu osvojenu u Berlinu 2014, a činilo se da će uspeti jer je najbrži… »
Stjepanoviću srebro na ep u Londonu, zlato izmaklo u paklenom finišu

Stjepanoviću srebro na ep u Londonu, zlato izmaklo u paklenom finišu

Sportski žurnal 18.05.2016
Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović osvojio je srebrnu medalju na prvenstvu Evrope u Londonu u trci na 200 metara slobodnim stilom. Stjepanović, koji je branio zlato u istoj disciplini, trku je završio vremenom 1:46.26, što je bilo za 16… »
Stjepanović u finalu na 200 metara slobodno

Stjepanović u finalu na 200 metara slobodno

Press 18.05.2016
Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović plasirao se u finale šampionata Evrope u disciplini 200 metara slobodnim stilom, pošto je sinoć u polufinalu ostvario drugo vreme 1:46,04. foto: tanjug.rs Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović… »
Bravo: Stjepanović će braniti zlato: Za Srbiju, za pobedu!

Bravo: Stjepanović će braniti zlato: Za Srbiju, za pobedu!

Sportal blic 18.05.2016
Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović plasirao se u finale Evropskog prvenstva u Londonu, prošavši kao drugi kroz cilj polufinalne trke slobodnim stilom na 200 metara. Foto: O. Bunić / RAS Srbija Stjepanović će u sredu od 19.51 plivati za… »

Vesti dana »