Povezane vesti

Ovo je ubijeni dulićev Ujak: Živorad je počeo da puca u komšije kad je video da geometri mere plac!

Ovo je ubijeni dulićev Ujak: Živorad je počeo da puca u komšije kad je video da geometri mere plac!

Kurir 19.05.2016
SOPOT - Ujak bivšeg ministra Olivera Dulića ubijen je u sredu, kada je muškarac pucao u njega. Munjevitom akcijom policije ubica je uhapšen u svojoj kući. Sada ću ja sve da rešim! - ovako je Živorad Živković (68) zvani Žika iz Sopota počeo… »
Tragedija u Sopotu: Oliver Dulić: Ne znam zašto je ubio mog ujaka

Tragedija u Sopotu: Oliver Dulić: Ne znam zašto je ubio mog ujaka

Blic 19.05.2016
Živorad Živković (68) usmrtio je juče u Sopotu prvog komšiju Ljubomira Sladojevića (69), a njegovu suprugu Svetlanu (65) teško ranio hicima iz pištolja. Ubijeni čovek, poznat i pod nadimkom Bata, bio je ujak nekadašnjeg ministra životne sredine… »
Ubistvo u SOPOTU: Osumnjičeni za ubistvo Dulićevog ujaka zanemeo pred tužiocem!

Ubistvo u SOPOTU: Osumnjičeni za ubistvo Dulićevog ujaka zanemeo pred tužiocem!

Kurir 19.05.2016
BEOGRAD - Živorad Živković Žika (68) koji je osumnjčen da je juče iz lovačke puške ubio komšiju Ljubomira Batu Sladojevića (69) i teško ranio njegovu suprugu Svetlanu (65), danas je sproveden iz Centralnog zatvora u prostorije Višeg… »
Tragedija na konjarniku: Saslušan osumnjičeni, ne seća se zločina

Tragedija na konjarniku: Saslušan osumnjičeni, ne seća se zločina

Večernje novosti 18.05.2016
Miroljub Petrović (63) iz Vranja osumnjičen da je 16. maja ubio suprugu Snežanu (57) nanevši joj oko 50 uboda nožem, danas je na saslušanju u Višem tužilaštvu u Beogradu. MIROLjUB Petrović (63) iz Vranja osumnjičen da je 16. maja ubio suprugu… »

Vesti dana »