Povezane vesti
Karamarko: Podsticaj da blokiramo pregovore Beograda i EU
Danas 19.05.2016
Zagreb - Potpredsednik hrvatske vladeTomislav Karamarko ocenio je danas da je odbijanje Beogradada izruči tri člana Srpske radikalne stranke Haškom sududokaz nefunkcionisanja Srbije kao pravne države i podsticajda Zagreb blokira pregovore Beograda i… »
Hrvati opet besne zbog radikala: Šešeljevi zločinci moraju biti u Hagu!
Vesti online 19.05.2016
Prvi potpredsednik hrvatske vlade i šef HDZ-a Tomislav Karamarko smatra da je odluka vlasti Srbije da ne izruči troje pripadnika SRS Hagu kršenje standarda EU. Karamarko je, kako prenosi regionalna N1TV, uoči sednica stranačkog predsedništva, na pitanje… »
Karamarko: Odbijanje Srbije da izruči radikale podsticaj za blokiranje pregovora
Nova ekonomija 19.05.2016
Prvi potpredsednik hrvatske vlade Tomislav Karamarko smatra da je neizručivanje radikala Hagu dokaz nefunkcionisanja Srbije kao pravne države i podsticaj da Hrvatska blokira pregovore Srbije i EU. "Sećate se da smo i sami prolazili kroz slične situacije… »
Vesti dana »
Tužilaštvo u Beogradu: Svi koji su nakon skupa na Slaviji napali policiju biće procesuirani
Beta pre 15 minutajoš 32 povezane
BLOG: Vatrometi, topovski udari i hapšenja: Simultani sukobi buknuli oko Ćacilenda
Vreme pre 24 minutajoš 31 povezana
Đorđević (ZLF) o studentskom skupu na Slaviji: Sjajna atmosfera i mnogo ljudi
Beta pre 10 minutajoš 71 povezana
VJT: Svi koji su napali policiju nakon skupa na Slaviji biće identifikovani i procesuirani
Insajder pre 49 minutajoš 112 povezane




