Povezane vesti

Vulin "leteo" sa tri hiljade metara

Vulin "leteo" sa tri hiljade metara

N1 Info 20.05.2016
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin je na manifestaciji "Balkanski skok prijateljstva" iskočio padobranom iz aviona. Vulin je skočio u tandemu sa instruktorom 63. padobranske brigade sa 3.000 metara. Nakon… »
Jovanka ima 83 godine i drugi put skače padobranom: Ja sam rekorderka Evrope

Jovanka ima 83 godine i drugi put skače padobranom: Ja sam rekorderka Evrope

24 Sata 20.05.2016
Majci palog borca Gorana Ostojića, Jovanki Ostojić (83), godine nisu smetale da skoči padobranom iz aviona sa 3.000 metara visine, a po doskoku je podsetila da je to njen drugi skok, kao i da je zvanična rekorderka Evrope, zbog visinskog stuba i… »
Neustrašiva baka koja skače sa padobranom (Video)

Neustrašiva baka koja skače sa padobranom (Video)

Mondo 20.05.2016
Da ljudska hrabrost nema granica i ne priznaje čak ni fizička ograničenja, dokazala je 83-godišnja Jovanka Ostojić iz Rekovca. Foto: Printscreen/Video Tanjug Penzionisana učiteljica i majka komandanta čuvene 63. padobranske brigade Gorana… »
Iznad oblaka: Vulin skočio padobranom foto, video

Iznad oblaka: Vulin skočio padobranom foto, video

Mondo 20.05.2016
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin danas je, na manifestaciji "Balkanski skok prijateljstva", iskočio padobranom iz aviona. Tu manifestaciju organizuju Padobranski klub veterana 63. padobranske brigade… »
Svaka čast! Majka heroja skočila padobranom u 83. godini

Svaka čast! Majka heroja skočila padobranom u 83. godini

Blic 20.05.2016
Majci palog borca Gorana Ostojića, Jovanki Ostojić (83), godine nisu smetale da skoči padobranom iz sa 3.000 metara visine, a po doskoku je podsetila da je to njen drugi skok, kao i da je zvanični rekorder Evrope, zbog visinskog stuba i svojih godina… »
Vulin iskočio iz aviona padobranom

Vulin iskočio iz aviona padobranom

RTV 20.05.2016
BEOGRAD - Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin danas je, na manifestaciji "Balkanski skok prijateljstva", iskočio padobranom iz aviona. 305. Tu manifestaciju organizuju Padobranski klub veterana 63. padobranske… »
Kome bolje stoji: Pre Bele Hadid je ova pevačica zapalila internet u sličnoj crvenoj haljini

Kome bolje stoji: Pre Bele Hadid je ova pevačica zapalila internet u sličnoj crvenoj haljini

24 Sata 20.05.2016
Haljinu koju je na crvenom tepihu filmskog festivala u Kanu nosila Bela Hadid, pre dve godine na dodeli nagrada MTV VMA nosila je pevačica Rita Ora. Iako nije reč o istoj haljini, na "prvu loptu" izgleda da su gotovo identične. Obe su crvene, obe su… »

Vesti dana »