Povezane vesti

Sahranjene žrtve bahatog vozača Ispraćaj medicinarki iz Zrenjanina: Dragica i Cvetana počivaju uz očeve

Sahranjene žrtve bahatog vozača Ispraćaj medicinarki iz Zrenjanina: Dragica i Cvetana počivaju uz očeve

Večernje novosti 21.05.2016
Dragica Felbab i Cvetana Adamov, koje su 17. maja poginule u saobraćajnoj nesreći u Bašaidu, u subotu su ispraćene na večni počinak. MEDICINSKE sestre Dragica Felbab (30) i Cvetana Adamov (28), obe iz Zrenjanina, koje su 17. maja poginule u… »
Udes kod Kikinde tragična smrt: Cvetana se udavala za nedelju dana, iza Dragice ostao sin

Udes kod Kikinde tragična smrt: Cvetana se udavala za nedelju dana, iza Dragice ostao sin

Večernje novosti 21.05.2016
Tragična sudbina medicinskih sestara iz Zrenjanina, koje su poginule u udesu u Bašaidu. Cvetana spremala svadbu za nedelju dana. Iza Dragice ostao mali sin Jovan. MOJA Cvetana je trebalo da se uda za nedelju dana, a sada je nema. Zaista je bila dete… »
Krenule na posao, ubio ih džip: "Mama se nikad neće vratiti kući"

Krenule na posao, ubio ih džip: "Mama se nikad neće vratiti kući"

Blic 21.05.2016
Užasnu nesreću u kojoj su na putu Kikinda - Zrenjanin poginule dve medicinske sestre skrivio je bahati vozač džipa „lend rover”. Nemanja Zec (33) iz Beograda vozio je džip austrijskih registarskih oznaka velikom brzinom. Kada je iz pravca Novog… »
Užasno: Medicinske sestre poginule pred udaju

Užasno: Medicinske sestre poginule pred udaju

Kurir 21.05.2016
Cvetana Adamov (28) i Dragica Felbab (30) iz Zrenjanina poginule kad je na njihov „ford“ naleteo „lend roverom“ Nemanja Zec (33) iz Beograda. Čuo sam jak udarac i izašao na ulicu. Imao sam šta i da vidim. Prizor na raskrsnici bio je jeziv… »

Vesti dana »