Povezane vesti

Glas poznatih da bebe čuju

Glas poznatih da bebe čuju

Vesti online 25.05.2016
Na nekoliko sati loši odnosi su stavljeni po strani i humanost je ujedinila Srbiju. Politički protivnici stali su rame uz rame, estradne zvezde zakopale "ratne sekire" i uspeli neverovatnu stvar, da u Teletonu u organizaciji RTS-a i "Blica" sakupe novac… »
Ispovest majke: Tri godine sam čekala da čujem Jovanin glas

Ispovest majke: Tri godine sam čekala da čujem Jovanin glas

Blic 25.05.2016
Kada sam saznala da moja ćerka ne čuje, sve mi je palo u vodu. Taj prvi dan bio je užasan, ali morala sam da idem dalje, zbog nje - priča Danijela Milivojević iz Bajine Bašte. U prvih godinu dana života svoje mezimice Danijela je primetila da… »
Teleton u dve reči: Sreća i Humanost

Teleton u dve reči: Sreća i Humanost

Blic 25.05.2016
Pozitivna atmosfera, lepo raspoloženi ljudi i humanost na delu, ovako je sinoć izgledao Teleton "Srce za decu". Svih 56 porodilišta u našoj zemlji biće opremljeno aparatima za skrinig sluha kod beba, a Srbija je još jednom dokazala da udruženim… »
Humanitarni Teleton za pomoć najmlađima: "Blic i RTS su ujedinili celu Srbiju, oborićemo sve rekorde"

Humanitarni Teleton za pomoć najmlađima: "Blic i RTS su ujedinili celu Srbiju, oborićemo sve rekorde"

Blic 25.05.2016
„Blic fondacija“ i RTS organizuju večeras od 21 sat humanitarni šou-program Teleton, u kojem će učestvovati poznate ličnosti iz sveta muzike, glume, sporta, politike, nauke... Cilj Teletona je podrška akciji „Blic fondacije“ - „Srce za… »
Uspeli smo! Više od 9.000 poziva i 50.000 sms poruka za pomoć deci

Uspeli smo! Više od 9.000 poziva i 50.000 sms poruka za pomoć deci

Blic 25.05.2016
Humanost je sinoć ujedinila građane Srbije koji su masovno učestvovali u Teletonu „Blic fondacije“ i RTS-a. Cilj je postignut. Obezbeđen je novac da svako od 56 porodilišta u Srbiji dobije aparat za proveru sluha kod beba. Pročitajte još… »
I: tviteraši podržali Teleton

I: tviteraši podržali Teleton

Blic 24.05.2016
Humanitarna akcija Teleton, koju organizuje "Blic fondacija" u saradnji sa RTS-om, naišla je na veliku podršku i na Tviteru. Cilj Teletona je podrška akciji "Blic fondacije" - "Srce za decu" da svih 56 porodilišta u Srbiji dobiju aparate za proveru… »
Jelena Drakulić Petrović: Cilj nam je da opremimo sva porodilišta u Srbiji

Jelena Drakulić Petrović: Cilj nam je da opremimo sva porodilišta u Srbiji

Blic 24.05.2016
"Do sada smo skupili sredstva za 20 porodilišta, trenutno imamo 10 miliona, a cilj je da opremimo sva porodilišta u Srbiji aparatom za proveru sluha kod novorođenčadi", rekla je generalna direktorka kompanije "Ringier Axel Springer" Jelena Drakulić… »

Vesti dana »