Povezane vesti

Dačić: Valter je besmrtan

Dačić: Valter je besmrtan

RTV 25.05.2016
BEOGRAD - Članovi porodice, prijatelji, stranačke kolege i poštovaoci okupili su se danas na komemoraciji povodom smrti velikana srpskog i jugoslovenskog filma Velimira Bate Živojinovića u velikoj sali Doma sindikata. Komemoracija je počela minutom… »
Komemoracija bati živojinoviću Valter nikad ne umire (video)

Komemoracija bati živojinoviću Valter nikad ne umire (video)

Večernje novosti 25.05.2016
Socijalisti se u sredu u Domu sindikata oprostili od svog saborca. Dačić: Želeo sam da budem hrabar i plemenit kao on. U PUNOJ dvorani Doma sindikata u Beogradu, insertima iz najpoznatijih filmova, kompozicijom iz filma "Valter brani Sarajevo" i… »
"Nećemo ga ispratiti plačući!" (foto, video)

"Nećemo ga ispratiti plačući!" (foto, video)

Mondo 25.05.2016
Socijalistička partija Srbije organizovala je komemoraciju povodom smrti legendarnog glumca Velimira Bate Živojinovića, na kojoj su se njegovi nekadašnji partijski drugovi oprostili od njega. Mnogo simbolike... Današnji dan - 25. maj - svojevremeno… »
"Pamtiću ga po dobroti": Dirljiva ispovest sina Bate Živojinovića

"Pamtiću ga po dobroti": Dirljiva ispovest sina Bate Živojinovića

Blic 25.05.2016
Miljko Živojinović, sin legendarnog glumca, nekadašnji stečajni upravnik “Rada”, zbog sudskog procesa koji se vodi protiv njega neće moći da prisustvuje sahrani svog oca. On je za “Blic” rekao da mu to teško pada. Sa ocem je poslednjih… »
(Video, foto) oproštaj od Bate Ivica Dačić: Ne ispraćajmo ga suzama jer Valter ne može da umre!

(Video, foto) oproštaj od Bate Ivica Dačić: Ne ispraćajmo ga suzama jer Valter ne može da umre!

Kurir 25.05.2016
Komemoracija povodom smrti Velimira Bate Živojinovića održava se danas u Velikoj sali Doma sindikata. U Dom sindikata od Bate se opraštaju brojni prijatelji i saradnici, a iz Socijalističke partije Srbije stigli su Aleksandar Antić, Žarko… »
Valter ne može da umre

Valter ne može da umre

Danas 25.05.2016
Beograd - Kompozicijom iz filma "Valter brani Sarajevo" i snažnim apluazom stranačke kolege i porodica danas su se oprostile od Velimira Bate Živojinovića, a predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić je poručio da "Valter ne može da… »
SPS: komemoracija Bati Živojinoviću Dačić: Valter je besmrtan, on ne može da umre!

SPS: komemoracija Bati Živojinoviću Dačić: Valter je besmrtan, on ne može da umre!

Blic 25.05.2016
U punom Domu sindikata održana je komemoracija SPS nedavno preminulom glumcu Velimiru Bati Živojinoviću, kao njihovom članu. Skupu je prisustvovala porodica velikana, ali i predsednik stranke Ivica Dačić kao i mnogi drugi članovi. - Okupili smo se… »
Danas komemoracija povodom smrti Bate Živojinovića

Danas komemoracija povodom smrti Bate Živojinovića

Press 25.05.2016
Komemoracija povodom smrti Velimira Bate Živojinovića biće održana danas u Velikoj sali Doma sindikata, u 15.30 časova, najavila je Socijalistička partija Srbije. Foto:Tanjug Legendarni glumac biće sahranjen u četvrtak, 26. maja, u 13 časova u… »
Bata Živojinović od Kosmaja do zvezda (1): Ja sam Šumadinac!

Bata Živojinović od Kosmaja do zvezda (1): Ja sam Šumadinac!

Vesti online 25.05.2016
Odlazak Velimira Bate Živojinovića (83) ostavio je nenadoknadivu prazninu u srcima ljubitelja filma u celom regionu. Glumac je koji je snimio najviše filmova u jednoj zemlji na svetu, oko 300 i zahvaljujući tome sigurno je najpoznatiji Mladenovčanin… »

Vesti dana »