Povezane vesti
Izložba „Vojska u vašem objektivu``
Beta video 25.05.2016
BEOGRAD - U Maloj galeriji Doma Vojske Srbije danas je otvorena izložba „Vojska u vašem objektivu“, koja predstavlja postavku odabranih fotografija pristiglih na konkurs za izbor najbolje fotografije u 2015. godini, a koju je Uprava za odnose sa… »
Bošković: Biće još ovakvih izložbi
Beta video 25.05.2016
BEOGRAD - Izložbu ``Vojska u vašem objektivu`` je otvorio načelnik Uprave za odnose sa javnošću Ministarstva odbrane kapetan bojnog broda Petar Bošković. ``Počeli smo stidljivo i sramežljivo, a danas imamo više od 200.000 pratilaca na Fejsbuku… »
Karapandžin: Ovaj konkurs je pokazao kako građani Srbije doživljavaju vojsku
Beta video 25.05.2016
BEOGRAD - Prisutnima na otvaranju izložbe ``Vojska u vašem objektivu`` obratio se direktor Medija centra „Odbrana“ pukovnik Stevica S. Karapandžin. ``Upravo je ovaj konkurs pokazao način na koji građani Srbije doživljavaju vojsku svoje zemlje… »
Vesti dana »
![Hamas stopira razmenu talaca zbog izraelskog „kršenja primirja"](https://nstatic.net/img/logo/s/bbc-news.png)
Hamas stopira razmenu talaca zbog izraelskog „kršenja primirja"
BBC News pre 43 minutajoš 28 povezanih
![Predsednik Rumunije podneo ostavku: Želeo da poštedi državu političke krize](https://nstatic.net/720/38952720nkwueu.jpg)
Predsednik Rumunije podneo ostavku: Želeo da poštedi državu političke krize
Radio 021 pre 5 satijoš 23 povezane